Postępowanie zakończone 2026-06-09
„Modernizacja systemów teletechnicznych w drogowym przejściu granicznym w Terespolu” – roboty budowlane – DPG Terespol.
LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257005
- Zamawiający
- LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny 10_26.05.22. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10_26.05.22. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Inny 10_26.05.22. Zał. 10 do SWZ_PPU.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 1 do SWZ_OPZ.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 2 do SWZ_Formularz ofertowy.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 3 do SWZ_FKC.xlsx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 4 do SWZ_Oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 5 do SWZ_Ośw.wyk.wsp.ubieg.się o udz.zamówienia.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 6 do SWZ_Ośw. podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 7 do SWZ_Zobowiazanie podmiotu udost. zasoby.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 8 do SWZ_Ośw. o aktualności informacji.docx
- Inny 10_26.05.22. Zał. 9 do SWZ_Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. 4 do PPU. KG_wzór.docx
- Inny Zał. 5 do PPU. Oświadczenie podwykonawcy.docx
- Inny Zał. 6 do PPU. Klauzula RODO.docx
- Inny Zał. 7 do PPU. ŚP wzór.xlsx
- Inny Załączniki do OPZ/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 10 SIECI ZEWNĘTRZNE SN I n.n. V2/arkusz 1.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 10 SIECI ZEWNĘTRZNE SN I n.n. V2/Cz. 10 Sieci zewn SN i nn - DPG Terespol v2E AKTUALIZACJA MAJ 2026_PRD.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 10 SIECI ZEWNĘTRZNE SN I n.n. V2/PT CZ. 10 ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA SIECI ZEWNĘTRZNYCH SN 15kV I n.n.- RYSUNKI V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 10 SIECI ZEWNĘTRZNE SN I n.n. V2/PT CZ. 10 ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA SIECI ZEWNĘTRZNYCH SN 15kV I n.n. - TEKST V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 10 SIECI ZEWNĘTRZNE SN I n.n. V2/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 11 OŚWIETLENIE BUDYNKÓW I WIAT DPG TERESPOL V2/cz. 11 DPG-TERESPOL-OSWIETLENIE-V3E AKTUALIZACJA MAJ 2026_PRD.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 11 OŚWIETLENIE BUDYNKÓW I WIAT DPG TERESPOL V2/PT CZ.11 REMONT OŚWIETLENIA BUDYNKÓW KUBATUROWYCH I WIAT - RYSUNKI V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 11 OŚWIETLENIE BUDYNKÓW I WIAT DPG TERESPOL V2/PT CZ. 11 REMONT OŚWIETLENIA BUDYNKÓW KUBATUROWYCH I WIAT - TEKST V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 11 OŚWIETLENIE BUDYNKÓW I WIAT DPG TERESPOL V2/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 12 NAPIĘCIE GWARANTOWANE I GNIAZDA 230V DPG TERESPOL V2/cz. 12 DPG-TERESPOL-NAPGWGN-V2E AKTUALIZACJA MAJ 2026_PRD.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 12 NAPIĘCIE GWARANTOWANE I GNIAZDA 230V DPG TERESPOL V2/PT CZ. 12 NAP.GWARANTOWANIE I GNIAZDA 230V RYSUNKI V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 12 NAPIĘCIE GWARANTOWANE I GNIAZDA 230V DPG TERESPOL V2/PT CZ. 12 NAP. GWARANTOWANIE I GNIAZDA 230V TEKST V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 12 NAPIĘCIE GWARANTOWANE I GNIAZDA 230V DPG TERESPOL V2/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/arkusz 1.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/arkusz 2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/cz. 13 DPG-TERESPOL-ZASTT-V2E AKTUALIZACJA MAJ 2026_PRD.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/PT CZ.13 INSTALACJA ZASILAJĄCA URZĄDZENIA TELETECHNICZNE - RYSUNKI V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/PT CZ. 13 INSTALACJA ZASILAJĄCA URZĄDZENIA TELETECHNICZNE - TEKST V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 13 ZASILANIE URZĄDZEŃ TT V2/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 V2/Cz. 9 Przebudowa ST-11 - DPG Terespol v2E AKTUALIZACJA MAJ 2026_PRD.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 V2/PT V2 CZ.9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 - RYSUNKI V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 V2/PT V2 CZ. 9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 - TEKST V2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 1 do OPZ/PT CZ. 9 PRZEBUDOWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ ST-11 V2/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Zał. 2 do OPZ/SPECYFIKACJA IE Terespol V2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH
- „Remont dachu i rampy przeładunkowej na Terminalu Weterynaryjno-Sanitarnym w Kobylanach.” – KPG Terespol
- „Modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych” – DPG Kukuryki.
- „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego na terenie drogowego przejścia granicznego w Zosinie – roboty budowlane” – DPG Zosin.
- „Modernizacja systemu blokady drogowego przejścia granicznego w Terespolu (zapory drogowe hydrauliczne) – roboty budowlane” – DPG Terespol
- „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie – roboty budowlane” – DPG Dołhobyczów.