Postępowanie zakończone 2026-07-31
Nadzór inwestorski i rozlicz. finansowe i rzeczowe przy realizacji zam. pn: Przebudowa drogi Nr 850 od km 0+026.00 do km 0+569.10 oraz Remont drogi woj. nr 850 na odcinku od km 7+300 do km 17+300
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329050
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ -850 Inżynier .docx
- Wzór umowy wzór umowy -850 inżynier.docx
- Formularz wzór załączników -850 Inżynier .docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
- RDW w Hrubieszowie. Utwardzenie poboczy drogi wojewódzkiej nr 844 Chełm – Hrubieszów – Witków – Dołhobyczów – granica państwa
- „RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych”
- RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 813 na odcinku od km 27+900 do km 28+765
- RDW w Parczewie: Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew – Ostrów Lubelski – Łęczna na odcinku od km 28+765 do km 29+760
- RDW w Hrubieszowie. Utwardzenie placu przy budynku garażowym Obwodu Drogowego w Hrubieszowie