Postępowanie zakończone 2026-07-03
Przebudowa dróg powiatowych powiatu zamojskiego w związku z budową pobocza twardego.
Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294440
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny Projekt.zip
- Inny SWZ.zip
- SWZ SWZ/SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ/umowa wzór - zał. nr 4 do SWZ.doc
- Formularz SWZ/Oferta - zał. nr 2 do SWZ.doc
- Ogłoszenie SWZ/Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ/Adres strony internetowej prowadzonego postępowania i Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia – Załącznik nr 9.doc
- Inny SWZ/Klauzula obowiazek informacyjny dla zamawiajacego art.13 załącznik 1 SWZ.pdf
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3147L - 201 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3208L - 990 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3216L - 990 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3226L - 528 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3230L - 708 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3268L - 108 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3268L - 900 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3271L - 990 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/3272L - 900 mb.xls
- Inny SWZ/kosztorysy + zestawienie/Zestawienie pod ofertę.xls
- Inny SWZ/Załącznik nr 3A do SWZ.doc
- Inny SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ.doc
- Inny SWZ/Zał. Nr 2 do oferty - podwykonawcy.doc
- Inny SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ.doc
- Inny SWZ/Zał. Nr 6 do SWZ.doc
- Inny SWZ/Zał. Nr 7 do SWZ wykaz sprzętu.doc
- Inny SWZ/Zał. Nr 8 do SWZ oświadczenie.doc
- Projekt Projekt/DP3147L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3147L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3147L zagospod..pdf
- Inny Projekt/DP3208L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3208L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3208L zagospod.1.pdf
- Inny Projekt/DP3208L zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3208L zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3216L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3216L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3216L zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3216L zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3216L zagospod.4.pdf
- Inny Projekt/DP3226L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3226L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3226L zagospod.1.pdf
- Inny Projekt/DP3226L zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3230L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3230L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3230L zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3230L zagospod.4.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Krzywystok opis.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Krzywystok przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Krzywystok zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Krzywystok zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Krzywystok zagospod.4.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Wolica Brzozowa opis.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Wolica Brzozowa przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3268L Wolica Brzozowa zagospod..pdf
- Inny Projekt/DP3271L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3271L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3271L zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3271L zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3271L zagospod.4.pdf
- Inny Projekt/DP3272L opis.pdf
- Inny Projekt/DP3272L przekrój.pdf
- Inny Projekt/DP3272L zagospod.2.pdf
- Inny Projekt/DP3272L zagospod.3.pdf
- Inny Projekt/DP3272l zagospod.4.pdf
- Inny Projekt/DP3272L zagospod.5.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3147L opis.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3147L.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3268L opis.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3268L.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3272L opis.pdf
- Inny Projekt/SOR DP3272L.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
- Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych powiatu zamojskiego emulsją asfaltową i grysami w roku 2026
- Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej Nr 3254L Potoczek -Suchowola w miejscowości Suchowola.
- Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3258L i 3259L w miejscowościach Majdan Ruszowski, Łabunie Reforma - etap I odwodnienie.
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3218L Wysokie -Chyża-Zamość w m. Wysokie.
- Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3262L Krasnobród - Klocówka – Sumin w m. Majdan Wielki w zakresie budowy drogi dla pieszych.