Postępowanie zakończone 2026-09-02
Przebudowa drogi gminnej nr 108355 L od km 0+000 do km 0+208,60 oraz drogi w miejscowości Sulów od km 0+208,60 do km 0+359,98
GMINA ZAKRZÓWEK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396306
- Zamawiający
- GMINA ZAKRZÓWEK
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Sulów, pow. kraśnicki, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar- materiał pomocniczy.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/projekt STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/rys nr 2 plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/SOR orientacja.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/STWiORB.pdf
- SWZ SWZ - ZP.271.8.2026-sig.pdf
- Wzór umowy Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik Nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.8.2026.pdf
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenia wstępne.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 4a do SWZ - Oświadczenia wstępne podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 4b do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 4c do SWZ - Oświadczenie wpólne wykonawców.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.DOCX
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załączniki 2-9 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/Opis.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/przekrój normalny.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- dokumentacja techniczna/Stała organizacja ruchu.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP