WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

„Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”

GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296632
Zamawiający
GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 1 Przedm.rob. Nowosiółki Osada l=117m cz.kwalifikowalna.pdf
  • Przedmiar 2 Przedm.rob. Nowosiółki Osada l=117m cz.niekwalifikowalna.pdf
  • STWiOR 10 D 06 01 01 umocnienia.pdf
  • STWiOR !! 1 str SST Nowosiółki - Osada SST.pdf
  • STWiOR 2 DM-00 00 00 Wymagania.pdf
  • STWiOR 3 ST D 01.01.00 roboty pomiarowe.pdf
  • STWiOR 4 D-02 00 00 roboty ziemne.pdf
  • STWiOR 5 D-04 01 01 warstwa odsączająca.pdf
  • STWiOR 6 d040500_040504 podbudowa z gr.stab.cementem.pdf
  • STWiOR 7 D 10.03.01 Nawierzchnia z płyt żelbet.pdf
  • STWiOR 9 D-06 04 01 Plantowanie skarp.pdf
  • SWZ SWZ .pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08decc69-f83c-135d-4b6e-b7000123e620 (1).pdf
  • Inny 11 ST D 07 02 01 oznak pionowe.pdf
  • Inny 1 Koszt. ofertowy Nowosiółki Osada l=117m cz.kwalifikowalna.pdf
  • Inny 1 opis Nowosiółki Osada 111707L.pdf
  • Inny 1 Orientacja - Nowosiolki 111707L.jpg
  • Inny 2 Koszt.ofert. Nowosiółki Osada l=117m cz. niekwalifikowalna.pdf
  • Inny 2 Projekt zagosp.terenu Nowosiółki.jpg
  • Inny 3 Przekr Konstr -.pdf
  • Inny 3 Zjazdy Nowosiółki Osada.pdf
  • Inny 4 KPED 03 82 Zjazd gospodarczy.pdf
  • Inny 5 Przekroje Konstrukcyjne zjazdów.pdf
  • Inny 8 D-05.02.00 naw tłuczniowa.pdf
  • Inny Zal._Nr_2 do SWZ - Umowa Telatyn.docx
  • Inny Zal. Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.odt
  • Inny Zał. nr 4a do SWZ oświadczenie podmiotu udostępniajacego zasoby .doc
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ oświadczenie o nie pdl. wyklucz. i sp. warunków .doc
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegajacych się o zamówienie .doc
  • Inny Zał. Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
  • Inny Zał. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN