Postępowanie zakończone 2026-07-09
Przebudowa drogi leśnej Biała Linia w Leśnictwie Zielone od km 1+890 do km 3+116
Nadleśnictwo Zwierzyniec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307152
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Zwierzyniec
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 2 kosztorys ofertowy.pdf
- SWZ SWZ zatwierdzony.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 8 wzór umowy.docx
- Formularz Zał. nr 1 formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 10 oświadczenie o aktualn informacji.docx
- Inny Zał. nr 11 karta gwarancyjna.docx
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. nr 3 oświadczenie o braku podst. do wyk.docx
- Inny Zał. nr 4 oświadczenie konsorcjanci.docx
- Inny Zał. nr 5 zobowiązanie udost zasobów.docx
- Inny Zał. nr 6 wykaz robót.docx
- Inny Zał. nr 7 wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 9 grupa kapitałowa.docx
- Przedmiar Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/02 DM-00 00 00 Wymagania.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/10 D 06 01 01 umocnienia.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/11 D-06 04 01 Plantowanie skarp.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/!! 1 str SST Leśnictwo Zielone 2019 SST.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/3 ST D 01.01.00 roboty pomiarowe.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/4 D-02 00 00 roboty ziemne.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/5. SST D030103a Przepust z rur HDPE pod koroną drogi.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/6 D 03.01.01 przepusty.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/7 D-04 01 01 warstwa odsączająca.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/8 d040500_040504 podbudowa z gr.stab.cementem.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz. opisowa/13 Wykaz zjazdów droga w m. Zielone.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz. opisowa/1--8 Opis bud dr leśna Zielone.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz. opisowa/19-22 Informacja o obszarze oddziaływania obiektu.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz. opisowa/1 Tabela poszerzeń Zielone.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz. opisowa/9-12 Inf bezp i ochr zdr Leśn. Zielone.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz.rys/1 Orientacja Zielone.jpg
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz.rys/2 - Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz.rys/3 Przekroje normalne Leśnictwo Zielone.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz.rys/4 - Przekrój wodospustu.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/cz.rys/5 - Sposób montażu wodospustu.pdf
- Inny Zał. nr 12 dokumentacja projektowa/SST/9 D-05.02.00 naw tłuczniowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP