Postępowanie zakończone 2026-07-03
Przebudowa drogi powiatowej nr 2604L Wilków - Majdany – Zakrzów – Janiszów na dł. 4,614 km
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OPOLU LUBELSKIM Z SIEDZIBĄ W PONIATOWEJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297249
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OPOLU LUBELSKIM Z SIEDZIBĄ W PONIATOWEJ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-PRZEDMIAR_ROBOT.pdf
- Projekt Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/00-DP2604L-OPIS.pdf
- STWiOR Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-STWiORB.pdf
- SWZ SWZ .pdf
- Wzór umowy Zał. nr 9 - Wzór umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 10 - Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego.docx
- Inny Zał. nr 11 - RODO - Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.docx
- Inny Zał. nr 12 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/01-DP2604L-CZ_OPISOWA.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/01-DP2604L-PO.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/02-DP2604L-PZT.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/03-DP2604L-PZT.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/04-DP2604L-PZT.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/05-DP2604L-PZT.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-MAT_TECH/06-DP2604L-PP.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/01-DP2604L-PO.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/02-DP2604L-PS.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/03-DP2604L-PS.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/04-DP2604L-PS.pdf
- Inny Zał. nr 1 - Dokumentacja techniczna/DP2604L-SOR/05-DP2604L-PS.pdf
- Inny Zał. nr 2 - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Zał. nr 3 - Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Zał. nr 4 - Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 5 - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających.docx
- Inny Zał. nr 6 - Wzór oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 7 - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Inny Zał. nr 8 - Wzór wykazu osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP