Postępowanie zakończone 2026-08-25
Przebudowa pomieszczeń oraz systemów dla potrzeb monitoringu centralnego w budynku Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii (CIiZT) Politechniki Lubelskiej.
POLITECHNIKA LUBELSKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384863
- Zamawiający
- POLITECHNIKA LUBELSKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia_85.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10,11,12 do SWZ - Wykazy i Oswiadczenie_ksef.7z
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.7z
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o speł. war. udziału oraz braku podst. wykl..docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia podmiot udostępniający.docx
- Inny Załącznik nr 6,7 do SWZ - Zob_podm Oświad Wyk wspólnie ubieg się (...).7z
- Inny Załącznik nr 8,9 do SWZ - Oświadczenia Wyk na wezwanie.7z
- Przedmiar Dokumentacja/Branza architektoniczna/PRZEDMIAR/PL_CIiZT przedmiar robót_architektura.pdf
- Przedmiar Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Przedmiar/Przedmiar IE.pdf
- Przedmiar Dokumentacja/Branza konstrukcyjna/PRZEDMIAR/PL_CIiZT przedmiar konstrukcja.pdf
- Przedmiar Dokumentacja/Branza sanitarna/Przedmiar/_2026.05.22_BS_przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branza architektoniczna/PAB/PAB_24.03.2026.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/PT_19.04.2026.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branza architektoniczna/SPECYFIKACJA TECHNICZNA/ST- PL_2026_ARCHITEKTURA.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/PL_IE_OPIS.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branza konstrukcyjna/PTW/PT_PL_RDZEWIAK_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt Dokumentacja/Branza sanitarna/Projekt techniczny/_2026.05.22_BS_projekt monitoring CIiZTPL.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Specyfikacja/STWiORB_IE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Branza sanitarna/Specyfikacja/_2026.05.22_BS_STWIORB monitoring CIiZTPL.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PAB/A-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PAB/A-02.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PAB/A-03.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-02.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-03.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-04.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-05.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-06.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-07.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-08.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza architektoniczna/PTW/A-09.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-02.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-03.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-04.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-05.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-06.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-07.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-08.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-09.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-10.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-11.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-12.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-13.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-14.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-15.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-16.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-17.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/E-18.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/Lista Kablowa_260522.pdf
- Inny Dokumentacja/Branża elektryczna i teletechniczna/Projekt wykonawczy/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Branza konstrukcyjna/PTW/K-01_KONDYGNACJA_3_RZUT POZIOMY_420x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza konstrukcyjna/PTW/K-02_KONDYGNACJA_3_PRZEKROJE_420x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza sanitarna/Projekt techniczny/rys_S-01.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza sanitarna/Projekt techniczny/rys_S-02.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza sanitarna/Projekt techniczny/rys_S-03.pdf
- Inny Dokumentacja/Branza sanitarna/Projekt techniczny/rys_S-04.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się (...).docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie aktualizacyjne.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Oswiadczenie_ksef.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POLITECHNIKA LUBELSKA
- Malowanie elewacji Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej od strony kampusu- pozostała część
- Instalacja wentylacji i klimatyzacji dla potrzeb stanowiska do laserowego wytwarzania elementów techniką przyrostową budynku CIiZT Politechniki Lubelskiej w Lublinie, w trybie zaprojektuj i wybuduj
- Remont wybranych pomieszczeń w budynku Rektoratu Politechniki Lubelskiej
- Przebudowa sal na potrzeby dydaktycznych WMiIT Politechniki Lubelskiej
- Remont szatni na Wydziale Mechanicznym