Postępowanie zakończone 2026-07-10
Przebudowa ścieżki przyrodniczo-leśnej przy wzgórzu Kościółek
NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307894
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Zał. nr 1 Dokumentacja projektowa, STWiORB, Przedmiar robót.zip
- SWZ SWZ Przebudowa ścieżki przyrodniczo-leśnej przy wzgórzu Kościółek.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu podpisane.pdf
- Inny Zał. 2-16 do SWZ edytowalny.zip
- Przedmiar Zał. Przedmiar robót.pdf
- Projekt 01_PT/01_Opisy/4_12-2022_Ścieżka przyrodnicza Józefów_OT_PT.pdf
- Projekt 01_PW/01_Opisy/5_12-2022_Ścieżka przyrodnicza Józefów_OT_PW.pdf
- STWiOR 03_STWIOR/STWiOR_ROBOTY BRANŻY KONSTR_SST.pdf
- STWiOR 03_STWIOR/STWiOR_ROBOTY BRANŻY KONSTR_ST.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/01_Opisy/1_12-2022_Ścieżka przyrodnicza Józefów_OT_PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.1 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.2 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.0 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.1 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.2 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.3 PZT.pdf
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/hardcopy.log
- Inny 01_PB/01_PZT/02_Rysunki/plot.log
- Inny 01_PB/02_PAB/01_Opisy/2_12-2022_Ścieżka przyrodnicza Józefów_OT_PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.0 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.1 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.2 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.3 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.0 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-3.0 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-4.1 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-4.2 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-4.3 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-4.4 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-4.5 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-5.1 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-5.2 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-5.3 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-5.4 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-6.1 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-6.2 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-6.3 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-6.4 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-6.5 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-7.1 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-7.2 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-7.3 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-7.4 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny-7.5 PAB.pdf
- Inny 01_PB/02_PAB/02_Rysunki/plot.log
- Inny 01_PB/03_UZGODNIENIA i BIOZ/3_12-2022_Ścieżka przyrodnicza Józefów_UZGODNIENIA.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.3 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-3.0 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-4.0 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-4.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-4.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-4.3 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-4.4 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-4.5 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-5.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-5.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-5.3 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-5.4 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-6.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-6.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-6.3 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-6.4 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-6.5 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-7.1 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-7.2 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-7.3 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-7.4 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PT-7.5 PT.pdf
- Inny 01_PT/02_Rysunki/plot.log
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-1.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-2.3 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-3.0 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/12-2022_Józefów Ścieżka-4.0 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-4.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-4.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-4.3 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-4.4 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-4.5 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-5.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-5.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-5.3 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-5.4 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-6.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-6.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-6.3 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-6.4 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-6.5 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-7.1 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-7.2 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-7.3 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-7.4 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/Kladki_Rysunek ogólny_PW-7.5 PW.pdf
- Inny 01_PW/02_Rysunki/plot.log
- Wzór umowy Zał. nr 11 Wzór umowy Umowa nr S.271......2026.doc
- Formularz Zał. nr 2 Formularz Ofertowy.docx
- Inny Zał. nr 10 Wzór pełnomocnictwa.docx
- Inny Zał. nr 12 Wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny Zał. nr 13 Wzór oświadczenia o zatrudnieniu.docx
- Inny Zał. nr 14 Harmonogram robót.docx
- Inny Zał. nr 15 Obowiązek informacyjny RODO.docx
- Inny Zał. nr 16 Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny Zał. nr 3 Oświadczenia wykonawcy o niepodleg. wyklucz. z udziału w postępowaniu i spełnianiu war. udziału w postep..docx
- Inny Zał. nr 4-9 do umowa nr S.271.....2026 .doc
- Inny Zał. nr 4 Wzór oświadczenia składanego na podstawie art. 1 pkt 3) w zw. z art. 22.docx
- Inny Zał. nr 5 Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
- Inny Zał. nr 6 Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust 1 pkt 5 PZP.docx
- Inny Zał. nr 7 Wzór oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust 1 PZP.docx
- Inny Zał. nr 8 Wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
- Inny Zał. nr 9 Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby .docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP