Postępowanie zakończone 2026-08-21
Przebudowa ul. Willowej w Lublinie na wysokości ul. Tarasowej w zakresie budowy sygnalizacji świetlnej wraz z kanałem technologicznym
ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381600
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lublin, pow. Lublin, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ sygn. świetlna ul. Willowa.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał 2 - 6 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 1 - dokumentacja sygn. świetlna ul. Willowa.zip
- Przedmiar 05 przedmiary/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_ELE.pdf
- Przedmiar 05 przedmiary/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_KT_CCTV.pdf
- Przedmiar 05 przedmiary/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_KT.pdf
- Przedmiar 05 przedmiary/PRZEDMIAR/PRZEDMIAR_SOR.pdf
- Projekt 02 Projekt wykonawczy branża elektryczna/!!01 Willowa-Tarasowa ELE.pdf
- Projekt 03 Projekt wykonawczy branża teletechniczna/!KT.pdf
- Projekt 04 Projekt wykonawczy branża konstrukcyjna/Willowa_Lublin_posadowienie masztów.pdf
- Projekt 07 SOR/!SOR_Willowa-Tarasowa.pdf
- STWiOR 06 STWiORB/STWIORB_ele.pdf
- STWiOR 06 STWiORB/STWIORB_SOR.pdf
- STWiOR 06 STWiORB/STWIORB_tele.pdf
- STWiOR 06 STWiORB/STWIORB_Willowa Lublin_konstr.pdf
- Inny 02 Projekt wykonawczy branża elektryczna/06.10.2025 uzgodnienie dokumantacji syg. świetlnej WUOiS nr ES_S.5331.2.17.2025 ul. Willowa.pdf
- Inny 02 Projekt wykonawczy branża elektryczna/06.10.2025 uzgodnienie dokumantacji syg. świetlnej WUOiS nr ES_S.5331.2.17.2025_ zał. 1.1 ul. Willowa.pdf
- Inny 03 Projekt wykonawczy branża teletechniczna/06.10.2025 uzgodnienie dokumantacji syg. świetlnej WUOiS nr ES_S.5331.2.17.2025 ul. Willowa.pdf
- Inny 03 Projekt wykonawczy branża teletechniczna/06.10.2025 uzgodnienie dokumantacji syg. świetlnej WUOiS nr ES_S.5331.2.17.2025_ zał. 2.1 ul. Willowa.pdf
- Inny 07 SOR/!PSŚ_Willowa-Tarasowa.pdf
- Inny 2025.10.20 zaśw UM Lublin_przeb_Willowej_kanalizacja_tech_i_kanał technologiczny.pdf
- Inny 2025.10.29 zaśw. LUW w Lubline_przeb_Willowej_kanał_technologiczny.pdf
- Wzór umowy zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy (sygn. świetlna ul.Willowa).pdf
- Formularz zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót, wykaz osób.odt
- Inny zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót, wykaz osób.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
- Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji ul. Ewangelickiej w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego
- Budowa oświetlenia drogowego wzdłuż ul. Wołynian w Lublinie – etap 1
- Budowa drogi dla rowerów wzdłuż al. Gen. W. Sikorskiego w Lublinie na odcinku od istniejącej drogi dla rowerów do rejonu skrzyżowania z ul. Jagiellońską
- Budowa przejazdu rowerowego na wlocie drogi powiatowej nr 2334L (Plac Bychawski) wraz z infrastrukturą towarzyszącą – połączenie rowerowe ul. 1 Maja w Lublinie
- Przebudowa drogi gminnej nr 106636L – ul. Sachsów w Lublinie w zakresie budowy chodnika, zjazdów zwykłych, zbiorników rozsączających wraz ze ściekami przykrawężnikowymi.