Postępowanie zakończone 2026-06-19
RDW we Włodawie. Usługi zimowego utrzymania chodników i ciągów pieszo-rowerowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW we Włodawie, w sezonach: 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278886
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar usług.pdf
- SWZ SWZ .pdf
- Wzór umowy Załącznik E do SWZ - wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ.doc
- Inny Załączniki do SWZ B,C,D.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
- RDW w Hrubieszowie. Utwardzenie poboczy drogi wojewódzkiej nr 844 Chełm – Hrubieszów – Witków – Dołhobyczów – granica państwa
- „RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych”
- RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 813 na odcinku od km 27+900 do km 28+765
- RDW w Parczewie: Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew – Ostrów Lubelski – Łęczna na odcinku od km 28+765 do km 29+760
- RDW w Hrubieszowie. Utwardzenie placu przy budynku garażowym Obwodu Drogowego w Hrubieszowie