Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Rozebranie istniejących mostów i budowa nowych w km 2+716 przez rzekę Łazęgę oraz w km 2+837 przez rzekę Czechówkę w m. Dąbrowica w ciągu drogi powiatowej nr 2211L wraz z dojazdami
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418968
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Dąbrowica, pow. lubelski, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 18.26 02.09.26.docx
- Wzór umowy zał 3 umowa.docx
- Formularz zał 1 i 2 składają Wykonawcy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 02.09.26.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna.zip
- Inny zał 4b dok. techniczna.zip
- Projekt zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/00_Tom_A_Oryginały uzgodnien,opinii.docx
- Projekt zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/03_GGZ6630_630_2025_Zal_01_pzt zudp-sig (1).pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B1 PZT/B1_00_PZT_Opis.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B1 PZT/B1_02_Rys.2_Sytuacja PZT.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_00_Opis PAB.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B3.1 PAB b.elektroenergetycznej - kolizje/opis PAB kol ele.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B3.1 PAB b.elektroenergetycznej - kolizje/zał ZUDP.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B3.2 PAB b.elektroenergetycznej - osw/opis PAB osw.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/B3.2 PAB b.elektroenergetycznej - osw/zał ZUDP.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_00_Opis PTW.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/opis PT(W) kol ele.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/zał ZUDP.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/C2.2 PTW b.elektroenergetycznej - osw/opis PT(W) osw.pdf
- Projekt zał 4a dok. techniczna/C2.2 PTW b.elektroenergetycznej - osw/zał ZUDP.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/~$_Tom_A_Oryginały uzgodnien,opinii.docx
- Inny zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/01_GGN6621_11796_2025_GGN.6621.3.1254.2025.MK4-sig.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/02_11603251_2025-12-04_14-31-53-790.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/03_GGZ6630_630_2025_GGZ.6630.630.2025-protokół-sig.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/A Oryginały dokumentów/04_GGN6621_11796_2025_GGN.6621.3.1254.2025.MK4-sig.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B1 PZT/B1_01_Rys.1_Orientacja.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_01_Rys.1_Orientacja.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_02_Rys.2_Sytuacja PAB.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_03_Rys.3_Normalne.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_04_Rys.4.1_Profil drogi powiatowej.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_05_Rys.4.2_Profil drog bocznych.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B2 PAB branzy drogowej/B2_06_Rys.5_Szczegoly konstrukcyjne.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B3.1 PAB b.elektroenergetycznej - kolizje/rys PAB_EK_01.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B3.1 PAB b.elektroenergetycznej - kolizje/rys PAB_EK_02.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B3.1 PAB b.elektroenergetycznej - kolizje/rys PAB_EK_03.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B3.2 PAB b.elektroenergetycznej - osw/rys PAB_EO_01.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/B3.2 PAB b.elektroenergetycznej - osw/rys PAB_EO_02.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_01_Rys.1_Orientacja.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_02_Rys.2_Sytuacja PTW.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_03_Rys.3_Normalne.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_04_Rys.4.1_Profil drogi powiatowej.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_05_Rys.4.2_Profil drog bocznych.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_06_Rys.5_Szczegoly konstrukcyjne.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_07_Rys.6_Szczegoly odwodnienia.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_08_Rys.7_Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_09_Rys.8_Plan warstwicowy.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C1 PTW branzy drogowej/C1_10_Rys.9_Kanalizacja deszczowa.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/PGE - uzgodnienie projektu energetycznego.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_01.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_02.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_03.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_04.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_05.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_06.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.1 PTW b. elektroenergeycznej - kolizje/rys PT(W)_EK_07.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.2 PTW b.elektroenergetycznej - osw/rys PT(W)_EO_01.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.2 PTW b.elektroenergetycznej - osw/rys PT(W)_EO_02.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C2.2 PTW b.elektroenergetycznej - osw/rys PT(W)_EO_03.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C3 PTW branzy zieleni/Cennik detaliczny drewna w 2026 roku - Zarządzenie nr 6_2026.pdf
- Inny zał 4a dok. techniczna/C3 PTW branzy zieleni/decyzja OŚR.6131.415.2025.RZ.4 - wycinka drzew.pdf
- Przedmiar zał 4b dok. techniczna/przedmiary/D1 Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar zał 4b dok. techniczna/przedmiary/D1_Przedmiar robót_ST.pdf
- Projekt zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/00_B4_PAB_Dabrowica.pdf
- Projekt zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_00_05_C.4.II_PT_Wyniki obliczeń.pdf
- Projekt zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_00_C.4.I_PT_Opis_Dabrowica.pdf
- Projekt zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_02_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/B.2.6 - zał do projektu ( BIOZ, Opinie, uzgodnienia, pozwolenia, ).pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/E PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/projekt czasowej organizacji ruchu.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/E PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/projekt stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_01_Rzut z gory rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_02_Przekroje zasadnicze rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_03_Profil podluzny rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_04_Inwentaryzacja rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_05_Rzut z gory rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_06_Przekroje zasadnicze rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_07_Profil podluzny rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PAB - mostowa/B4_08_Inwentaryzacja rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PGE - uzgodnienie projektu energetycznego.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/pozwolenie na budowę - dec. 361.26 ( 2026 r).pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/00_Spis załączników.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/01_Tabela Rozbiorek.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/02_Tabela zdjęcia humusu.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/03a_Tabela Schodkowania.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/03_Tabela Robót Ziemnych i schodkowania.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/03_Tabela Robót Ziemnych.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/04_Roboty nawierzchniowe.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/05_Elementy ulic.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/06_Zestawienie elementów kanalizacji.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/07_Plantowanie.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/08_Umocnienia.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/przedmiary/Tabele przedmiarowe/09_Oznakowanie SOR.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_01_Plan orientacyjny.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_03.1_Rzut z gory rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_03.2_Przekroje zasadnicze rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_04_Schemat palowania rz.Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_05_Geometria skrzydeł rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_06.1_Zbrojenie skrzydeł rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_06.2_Zbrojenie skrzydeł rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_06.3_Zbrojenie skrzydeł rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_06.4_Zbrojenie skrzydeł rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_07_Zbrojenie ławy fundamentowej rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_08_Zbrojenie ściany czołowej_rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_09.1_Zbrojenie pali fundamentowych rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_09.2_Zbrojenie pali fundamentowych rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_10_Zbrojenie podwaliny pod bariery rz. Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_11_Profil podluzny rz, Łazęga.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_12_Inwentaryzacja_Łazęga_A.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_13.1_Rzut z gory rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_13.2_Przekroje zasadnicze rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_14_Schemat palowania rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_15_Zbrojenie ławy fundmanetowej Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_16_Zbrojenie pali fundamentowych rz.Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_17_Zbrojenie podwaliny pod bariery rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_18_Zbrojenie wieńca żelbetowego rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_19_Profil podluzny rz. Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_20_Inwentaryzacja_Czechówka.pdf
- Inny zał 4b dok. techniczna/PTW - mostowa/B4_21_Szczegóły konstrukcyjne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP