Postępowanie zakończone 2026-07-24
Wykonanie remontu I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej przy ul. Prostej 19
Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333229
- Zamawiający
- Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 1.B do umowy – STWiORB (remont I piętra budynku US w Białej Podlaskiej).pdf
- STWiOR Załącznik nr 1.E do umowy - STWiORB (wykładziny i malowanie pokoi biurowych US w Białej Podlaskiej).pdf
- SWZ SWZ 0601-ILZ.260.14.2026.docx.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1.F do umowy – Przedmiar robót nr 2 – (wykładziny i malowanie pokoi biurowych budynku US w Białej Podlaskiej).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy.docx.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 0601-ILZ.260.14.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1.A do umowy – Dokumentacja techniczna (remont I piętra budynku US w Białej Podlaskiej).pdf
- Inny Załącznik nr 1.C do umowy – Przedmiar robót nr 1 (remont I piętra budynku US w Białej Podlaskiej).pdf
- Inny Załącznik nr 1.D do umowy - Dokumentacja techniczna (wykładziny i malowanie pokoi biurowych budynku US w Białej Podlaskiej).pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny Załącznik nr 1 do umowy - Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o zakresie robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP