WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14

Wykonanie remontu kuchni i stołówki przy ul. Akademickiej 2 w AWF Filia w Białej Podlaskiej

FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412159
Zamawiający
FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Główny kod CPV
45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Miejsce wykonania robót
Biała Podlaska, pow. Biała Podlaska, woj. lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PRZEDMIARY/PR IE AWF stołówka 25.06.2026.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PRZEDMIARY/Przedmiar inw. wentylacja i klimatyzacja.docx.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PRZEDMIARY/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PRZEDMIARY/PrzedmiarSanitarnyRemontStolowkiKuchniAWFwBialejPodlaskiej.DOC.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/1_Projekt remontu_END.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 1 stołówka 2026.06.17 ST.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 2 stołówka 2026.06.17 opis.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-10 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-1 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-2 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-3 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-4 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-5 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-6 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-7 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-8 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E11-9 RG.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E13-1 TP.-1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E13-2 TP.-1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E13-3 TP.-1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E13-4 TP.-1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E15-1 TP.0.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E15-2 TP.0.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E9-1 UW-PWP.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E9-2 UW-PWP.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE SANITARNE/1_Projekt remontu kuchni - branża sanitarna_END.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE SANITARNE/opis remontu.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE SANITARNE/strona tytulowa.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/TECHNOLOGIA/1_Projekt technologiczny_END.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/TECHNOLOGIA/Technologia - AWF_v4.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/WENTYLACJA/1_Projekt wentylacji i klimatyzacji stołówki_END.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/WENTYLACJA/Opis wentylacja i klimatyzacja - AWF_v3 - KM 14.07.2026.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/WENTYLACJA/W1 Rzut piwnicy - wentylacja i klimatyzacja stołowka AWF - 16.06.2026.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/WENTYLACJA/W2 Rzut parteru - wentylacja i klimatyzacja stołowka AWF - 16.06.2026.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/WENTYLACJA/W3 Rzut dachu - wentylacja i klimatyzacja stołowka AWF - 16.06.2026.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/ST-01 - Specyfikacja Wentylacja i klimatyzacja.doc.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/ST IE AWF stołówka 2025.12.05.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/specyfikacja budowlana.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/ST IE AWF stołówka 2025.12.05 ST.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/STR TYT Specyfikacja techniczna WENTYLACJA.docx.pdf
  • SWZ 1. SWZ_Remont Stołówki.pdf
  • Wzór umowy 3. Zal. nr 2 do SWZ - projekt umowy remont Stołówki_MS.pdf
  • Formularz 4. Zal. nr 3 do SWZ- formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie 0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 5. Zał. nr 4 do SWZ - ośw. dot. warunków.doc
  • Inny 6. Zał. nr 5 do SWZ - ośw. dot. pods. wyklucz.doc
  • Inny 7. Zał. nr 6 do SWZ - ośw. wykonawców wspólnie.doc
  • Inny 8. Zał. nr 7 do SWZ - wzór zobowiązania do odd. zasobów.doc
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/1. OPZ_remont kuchnia i stołówka.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Parter - posadzaki (594).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Parter - remont (594).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Piwnica - posadzki (420).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Piwnica - remont (420).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Rzut parteru - inwentaryzacja (594).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Rzut piwnicy - inwentaryzacja (420).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Schemat schodów (297).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/BRANŻA BUDOWLANA/Stolarka drzwiowa (420).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E1 piwnica ośw..pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E2 parter ośw..pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E3 piwnica gn..pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E4 parter gn..pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E5 piwnica koryta.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E6 parter koryta.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF 3 stołówka 2026.06.17 rzuty-E7 dach.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E10 widok UW-PWP.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E12 widok RG.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E14 widok TP.-1.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E16 widok TP.0.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT IE AWF stołówka 2025.12.05 schematy rozdzielni-E8 schemat blokowy.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE SANITARNE/rzut parteru instalacja wod kan co.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/INSTALACJE SANITARNE/rzut piwnicy instalacja wod kan co.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/TECHNOLOGIA/Rzut parteru - po zmianach.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/PROJEKT BUDOWLANY/TECHNOLOGIA/Rzzut piwnicy - po zmianach.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ST/Specyfikacja techniczna sanitarna.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 11 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP