WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-06

„Budowa budynku biurowego – Kancelaria Leśnictwa Drzecin wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu – Kontynuacja robót budowlanych. Postępowanie II”

Nadleśnictwo Rzepin

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00293930
Zamawiający
Nadleśnictwo Rzepin
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubuskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-06
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar ZAŁ. 1.1F - PRZEDMIARY ROBÓT - CAŁOŚĆ.7z
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA.7z
  • STWiOR ZAŁ. 1D - STWiOR.zip
  • SWZ SWZ - SKL.pdf
  • Wzór umowy ZAŁ. 4 - Projekt umowy..pdf
  • Formularz ZAŁ. 2 - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny ZA6-OS~1.DOC
  • Inny ZAŁ. 1A - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.zip
  • Inny ZAŁ. 1B - PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY.zip
  • Inny ZAŁ. 1C - PROJEKT TECHNICZNY.zip
  • Inny ZAŁ. 1E - ARANŻACJA WNĘTRZ.zip
  • Inny ZAŁ. 1G - OPINIA GEOTECHNICZNA.zip
  • Inny ZAŁ. 1H - DOKUMENTY FORMALNE.pdf
  • Inny ZAŁ. 1I - DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA.pdf
  • Inny ZAŁ. 3A - Oswiadczenie Wykonawcy o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.doc
  • Inny ZAŁ. 3B - Oswiadczenie Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia.doc
  • Inny ZAŁ. 3C -Oswiadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.docx
  • Inny ZAŁ. 3D - Oswiadcz. podm. udostepniajacego zasoby.docx
  • Inny ZAŁ. 5 - Niewiążący wzór zobowiazania do oddania zasobów.doc
  • Inny ZAŁ. 7 - Wykaz wykonanych robot budowlanych.docx
  • Inny ZAŁ. 8 - Wykaz osob skierowanych przez wykonawce do realizacji zamowienia.docx
  • Inny ZAŁ. 9 - Oswiadczenie o aktualnosci inf. zawartych w osw. o_ktorym mowa w art.125 ust.1.doc
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - BUDOWLANE- pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ELEKTRYCZNE. - pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - roboty obciążające wykonawcę.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - SANITARNE WEWNĘTRZNE-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - SANITARNE ZEWNĘTRZNE.- pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - WYPOSAŻENIE-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ZAGOSPODAROWANIE TERENU-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1F - PRZEDMIARY ROBÓT/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ZJAZD NA DZIAŁKĘ - pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - BUDOWLANE- pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ELEKTRYCZNE. - pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - roboty obciążające wykonawcę.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - SANITARNE WEWNĘTRZNE-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - SANITARNE ZEWNĘTRZNE.- pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - WYPOSAŻENIE-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ZAGOSPODAROWANIE TERENU-pozostałe do wykonania.pdf
  • Przedmiar ZAŁ. 1.2F - PRZEDMIARY ROBÓT - KONTYNUACJA/2026 - 05 - PRZEDMIAR - RZEPIN - ZJAZD NA DZIAŁKĘ - pozostałe do wykonania.pdf
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/1-PROJEKT PZT-PDF/PZT-01-Drzecin-zagosp.terenu.pdf
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/1-PROJEKT PZT-PDF/PZT-02-Drzecin-pl.koordynacyjna.pdf
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/1-PROJEKT PZT-PDF/PZT - opis.pdf
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/2-PROJEKT PZT-DWG/PZT -opis.doc
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/2-PROJEKT PZT-DWG/PZT-PAB-01-Rzepin-zagosp.terenu.bak
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/2-PROJEKT PZT-DWG/PZT-PAB-01-Rzepin-zagosp.terenu.dwg
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/2-PROJEKT PZT-DWG/PZT-PAB-02-Rzepin-pl.koordynacyjna.bak
  • Inny Tom I-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf+dwg/2-PROJEKT PZT-DWG/PZT-PAB-02-Rzepin-pl.koordynacyjna.dwg
  • Projekt Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB - opis.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/BIOZ.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB-A1-rzut parteru.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB-A2-rzut dachu.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB-A3-przekrój I-I.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB-A4-Przekrój II-II.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/1-PROJEKT PAB-PDF/PAB-A5-Elewacje.pdf
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/2-PROJEKT PAB-DWG/BIOZ .doc
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/2-PROJEKT PAB-DWG/PAB-A1-A5-ARCHITEKTURA.bak
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/2-PROJEKT PAB-DWG/PAB-A1-A5-ARCHITEKTURA.dwg
  • Inny Tom II-PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY-pdf+dwg/2-PROJEKT PAB-DWG/PAB- opis.docx
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-dwg/PT - zagospodarowanie terenu opis.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-dwg/PZT-PT-01-Rzepin-zagosp.terenu.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-dwg/PZT-PT-02-Rzepin-pl.koordynacyjna.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-dwg/PZT-PT-03,04-schemat+przekroje.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-dwg/PT-A1-Rzepin-ARCHITEKTURA-.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-dwg/PT-architektura - opis.docx
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-dwg/PT-K1-Rzepin-KONSTRUKCJE.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-dwg/PT - konstrukcje opis.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-dwg/PT - przyłącza i zew.inst.sanitarne opis.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-dwg/PZT-PT-S1-ZEW.INST.SANITERNE.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-dwg/PZT-PT-S2,S3-PROFIL WODY + KAN.SANITARNEJ.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-dwg/zał.studnia wodomierzowa.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITERNE-dwg/PT-S1-WEW.INST.SANITARNE.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITERNE-dwg/PT - wewnęt.inst.sanitarne - opis.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-dwg/PT-E1-Zagosp.terenu-zew.inst.elektryczne.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-dwg/PT-E2-E8-wew,inst.elektryczne.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-dwg/PT - opis inst. elektryczne.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-dwg/1264046967.tif
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-dwg/PT- zjazd opis.doc
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-DWG/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-dwg/PZT-01-Rzepin-zagosp.terenu-ZJAZD.dwg
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf/PT - zagospodarowanie terenu opis.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf/PZT-PT-01-zagosp. terenu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf/PZT-PT-02-plansza koordynacyjna.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf/PZT-PT-03-schemat zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-1-PT-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU-pdf/PZT-PT-04-przekroje przez teren.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A10.-rozwinięcie ścian pom.gosp..pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A11.-schody strychowe.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A1.-rzut parteru.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A2.-rzut dachu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A3.-przekrój I.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A4.-przekrój II.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A5.-elewacje.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A6.-zest.stolarki okiennej.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A7.-zest.stolarki drzwiowej.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A8.-montaż okien.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT-A9.-rozwinięcie ściany łazienki.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.I-2-PT-ARCHITEKTURA-pdf/PT - architektura -opis.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K1-płyta fundamentowa.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K2-rzut parteru.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K3-rzut konstrukcji dachu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K4-wiązar dachowy.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K5-ściany szkieletowe nr 1 i 2.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K6-ściany szkieletowe nr 3,4,5.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K7-ściany szkieletowe nr 6,7,8.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT-K8-ściany szkieletowe nr 9,10,11.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.II-1-PT-KONSTRUKCJE-pdf/PT- konstrukcje opis+obliczenia.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-pdf/PT - przyłacza i zewnetrzn inst.sanitarne opis.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-pdf/PZT-PT-S1-ZEW. INSTALACJE SANITARNE.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-pdf/PZT-PT-S2-PROFIL WODY.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-1-PT-ZEW.INST.SANITARNE-pdf/PZT-PT-S3-PROFIL KAN.SANITARNEJ.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S1-rzut parteru-inst.wody.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S2-rzut parteru-inst.kanalizacji.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S3-rzut parteru-inst.ogrzewania.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S4-rzut parteru-inst.rekuperacji.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S5-rzut poddasza-inst.rekuperacji.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT-S6-przekrój I-I-inst.rekuperacji.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.III-2-PT-WEW.INST.SANITARNE-pdf/PT- wewnęt.inst.sanitarne - opis.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E1-Zagosp.terenu-zew.inst.elektryczne.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E2-schemat zasilania.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E3-rzut parteru.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E4-rzut parteru-inst.niskoprądowa.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E5-rzut dachu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E6-instalacja PV.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E7-rozdzielnica bezpiecznikowa Tg.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT-E8-rozdzielnica bezpiecznikowa Tg.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.IV-PT-INST.ELEKTRYCZNE-pdf/PT - opis inst.elektryczne.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-pdf/PT - zjazd opis.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-pdf/PZT-01-lokalizacja zjazdu.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-pdf/PZT-02-przekrój konstrukcyjny.pdf
  • Inny Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-pdf+dwg/Tom III-PROJEKT TECHNICZNY-PDF/Tom III-cz.V-PT-PROJEKT ZJAZDU-pdf/zał.plan orientacyjny.pdf
  • STWiOR 1-STWiOR/1-STWiOR-pdf/1.STWiOR - budowlany.pdf
  • STWiOR 1-STWiOR/1-STWiOR-pdf/2.1.STWiOR - przyłącza i zewnętrzne inst.sanitarne.pdf
  • STWiOR 1-STWiOR/1-STWiOR-pdf/2.2.STWiOR - wewnętrzne inst.sanitarne.pdf
  • STWiOR 1-STWiOR/1-STWiOR-pdf/3.STWiOR - instalacje elektryczne.pdf
  • STWiOR 1-STWiOR/2-STWiOR-word/1.STWiOR -budowlany.doc
  • STWiOR 1-STWiOR/2-STWiOR-word/2.2.STWiOR- wewnetrzne inst.sanitarne.doc
  • STWiOR 1-STWiOR/2-STWiOR-word/3.STWiOR - inst.elektryczne.docx
  • Inny 1-STWiOR/2-STWiOR-word/2.1.STWOIR - przyłącza i zewnetrzne inst.sanitarne.doc
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-dwg/PT - aranżacja wnętrz opis.doc
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-dwg/W1-W2-Aranżacja wnętrz.bak
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-dwg/W1-W2-Aranżacja wnętrz.dwg
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-pdf/PT - opis aranżacja wnętrz Starkow.pdf
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-pdf/W1-rzut parteru-wyposażenie.pdf
  • Inny ARANŻACJA WNĘTRZ/1A-PT-WYPOSAŻENIE-pdf/W2-pom.socjalne.pdf
  • Inny 5-OPINIA GEOTECHNICZNA/Opinie geotechniczna-Drzecin.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP