Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa kanalizacji deszczowej w ulicach Zwiadowców, Nad Wartą, Dąbroszyńskiej oraz Pograniczników w ramach projektu pn.:„Zagospodarowanie wód opadowych w Gorzowie Wlkp. etap III”
Miasto Gorzów Wlkp.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291046
- Zamawiający
- Miasto Gorzów Wlkp.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_08decae7-98f6-1ffc-4b6e-b7000123cb9d.pdf
- Inny Zał. 2a_OPZ_Część 1.zip
- Inny Zał. 2b_OPZ_Część 2.zip
- Inny Zał. 2c_OPZ_Część 3.zip
- Inny Zał. 2_OPZ.zip
- Inny Załączniki nr 1, 1a, 1b, 1c, 3-9 do SWZ.zip
- Wzór umowy Zał. 8a – projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Zał. 1_formularz oferty.docx
- Inny Zał. 1a_Tabela Elementów Rozliczeniowych_Część 1.xls
- Inny Zał. 1b_Tabela Elementów Rozliczeniowych_Część 2.xlsx
- Inny Zał. 1c_Tabela Elementów Rozliczeniowych_Część 3.xls
- Inny Zał. 3_oświadczenie Wykonawcy - art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. 4_zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Zał. 5_oświadczenie dla wykonawców wspólnie ubiegających.doc
- Inny Zał. 6_wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Zał. 7_wykaz osób.doc
- Inny Zał. 8b – projektowane postanowienia umowy.pdf
- Inny Zał. 8c – projektowane postanowienia umowy.pdf
- Inny Zał.9_Klauzula informacyjna RODO.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Formalne/Decyzja ZRID nr 321 z 11.06.2021r. ul. Pograniczników.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Formalne/Zaświadczenie ul. Pograniczników WUA-IV6743.20.2025.ACz.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Projekt Wykonawczy DR/POGRA_2021_02_03-PW-DROGOWY PLAN POGARNICZNIKÓW-2025-02-05.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekt Wykonawczy DR/PW_BRANŻA DROGOWA.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/Elektryczna/Projekt likwidacji kolizji - branża elektryczna.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/Elektryczna/Rys E1 .dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna multimedia/POGRANICZNIKOW PW MM plan.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna multimedia/POGRANICZNIKOW PW MM schematy DO DRUKU.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna multimedia/Projekt likwidacji kolizji - Multimedia.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna orange/POGRANICZNIKOW PW ORANGE plan.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna orange/POGRANICZNIKOW PW ORANGE schematy DO DRUKU.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Projekty likwidacji kolizji/teletechniczna orange/Projekt likwidacji kolizji - Orange.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/PZT/Pierwsza str, PZT z pieczatką.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/PZT/PZT.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/SOR/Rys.1-2 SOR Pograniczników orientacja zakres strefy.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/SOR/Rys.1 SOR Pograniczników orientacja.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/SOR/Rys.2 SOR Pograniczników.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/SOR/SOR_OPIS_Pograniczników.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Specyfikacje Techniczne.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/TOR/COR_OPIS_Pograniczników.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/TOR/Rys. 2 COR-POGRANICZNIKOW - etap 1.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/TOR/Rys. 2 COR-POGRANICZNIKOW - etap 1 POPRAWIONY.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/TOR/Rys. 3 COR-POGRANICZNIKOW - etap 2.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/podwieszeie.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/Pogranicznikow_plan sytuacyjny.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/PROFIL.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/przekroj wykopu.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/PW_KANALIZACJA DESZCZOWA.pdf
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/studnia 600.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/studnia.dwg
- Inny Ulica Pograniczników/Wykonawczy KD/wpust.dwg
- Inny Opis przedmiotu zamówienia dla części I, II oraz III AS.docx
- Inny Załącznik nr 10. Zasady ogólnych zabezpieczeń zieleni podczas prowadzenia robót budowlanych.pdf
- Inny Załącznik nr 11. Standard cięcia i pielęgnacji drzew.pdf
- Inny Załącznik nr 14. Katalog mebli miejskich Gorzowa Wielkopolskiego.pdf
- Inny Załącznik nr 5. Wytyczne materiałowe oraz pielęgnacyjne nasadzanej zieleni.pdf
- Inny Załącznik nr 6. Zarządzenie Nr 46 W I 2018 z 03.04.2018 z Procedura gospodarowania materiałami drogowymi z rozbiórki cz. 1.pdf
- Inny Załącznik nr 7. Zarządzenie Nr 59 W II 2019 z 07.02.2019 Procedura gospodarowania materiałami z rozbiórki cz. 2.pdf
- Inny Załącznik nr 9. Standard ochrony drzew i innych form zieleni w procesie inwestycyjnym.pdf
- STWiOR Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/STWIORB.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.1_PB_PZT.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.2_PB_PAB.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.3_PB_Załączniki.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.1_PB_PT_Branża_drogowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.2_PB_PT_Branża_sanitarna_kanalizacja_deszczowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.3_PB_PT_Branża_sanitarna_wodociągi.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.4_PB_PT_Branża_sanitarna_gazociągi.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.5_PB_PT_Branża_elektryczna_oświetlenie.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_1.4.6_PB_PT_Branża_elektryczna_kolizje.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/2301_Kadetów_Zwiadowców_PZT.dxf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt budowlany/Decyzja ZRID Kadetów_Zwiadowców.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.1_PW_Branża_drogowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.2_PW_Branża_sanitarna_kanalizacja_deszczowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.3_PW_Branża_sanitarna_wodociągi.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.4_PW_Branża_sanitarna_gazociągi.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.5_PW_Branża_elektryczna_oświetlenie.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/Projekt Wykonawczy/2301_2.6_PW_Branża_elektryczna_kolizje.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/SOR/Kadetów_Zwiadowców_zatwierdzenie_PSOR.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Budowa ul. Kadetów oraz rozbudowa ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp/SOR/Projekt Stałej Organizacji Ruchu.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/Plansza zbiorcza zakresu robót.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Formalne/Zaswiadczeni -z 01.09.2025 kanaliz. Zwiadowców.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Formalne/Zgłoszenie 14.08.2025- kanalizacka ul. Zwiadowców.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/25_08_14_Zwiadowców_PZT-Arkusz 2.1.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/PZT opis.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/UM WD - Uzgodnienie br. drogowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/UM WD - Uzgodnienie br. sanitarna.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/UM WD - Warunki.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/ZUD - mapa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/PZT/ZUD - protokół.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Specyfikacje techniczne.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Wykonawczy/br. drogowa.dwg
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Wykonawczy/br. sanitarna.dwg
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Wykonawczy/Wykonawczy branża drgowa.pdf
- Inny Ulica Zwiadowców/ul Zwiadowców i ul. Nad Wartą w Gorzowie Wlkp/Wykonawczy/Wykonawczy - br. sanitarna.pdf
- Projekt Ulica Dąbroszyńska/B - zakres opcjonalny/Projekt oświetlenia/Projekt Wykonawczy_oświetlenie.pdf
- STWiOR Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/STWiOR_.pdf
- STWiOR Ulica Dąbroszyńska/B - zakres opcjonalny/DABROSZYŃKSA_STWiOR.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/Projekt Organizacji Ruchu.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/projekt zagospodarowania terenu/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/projekt zagospodarowania terenu/PZT_DABROSZYŃSKA_KD_ZGLOSZENIE.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/projekt zagospodarowania terenu/Uzgodnienia branżowe.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/Załącznik nr _PROJEKT WYKONAWCZY/branża drogowa/PW_branża drogowa_.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/Załącznik nr _PROJEKT WYKONAWCZY/branża sanitana/PW_BRANŻA SANITARNA_.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/Załącznik nr _PROJEKT WYKONAWCZY/branża sanitana/PZT.dwg
- Inny Ulica Dąbroszyńska/A - zakres podstawowy/Zaświadczenie budowa kan.deszcz. Dabroszyńska WUA-IV.6743.25.2025.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/B - zakres opcjonalny/PROJEKT WYKONAWCZY_Drogowa.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/B - zakres opcjonalny/Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Ulica Dąbroszyńska/B - zakres opcjonalny/Zaświadczenie m.in. budowa oświet + chdnik+zatokaz Dąbrosz. 05.11.2024.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.
- Budowa oświetlenia parkowego w parku Słowiańskim
- Doposażenie i rozbudowa placu zabaw Żłobka Miejskiego Nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa
- Przebudowa dróg gruntowych – przebudowa ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim
- Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych