Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Budowa zjazdu zwykłego z drogi krajowej nr 31 (dz. nr ewid. 1/1) na drogę wewnętrzną (dz. nr ewid. 1190) w Słubicach
GMINA SŁUBICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418036
- Zamawiający
- GMINA SŁUBICE
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Słubice, pow. słubicki, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia-sig.pdf
- Wzór umowy zał. 4-wzór umowy.pdf
- Formularz zał. 1-formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. 2 -oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
- Inny zał. 3-oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar zał. 5-dokumentacja projektowa/Kosztorys inwestorski.xls
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/4080.39.2026.DS dr31 m. Słubice - przebudowa skrzyżowania z ul. Żurawią (SOR) - zatw.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT COR/2026.07.27 COR DK31 Osiedle Sady.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT COR/4081.91.2026.DS dr31 m. Słubice - budowa zjazdu na ul. Figową (COR) - zatw.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT-TECHNICZNY-DO-ZGŁOSZENIA-ROBÓT.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT TECHNICZNY DROGOWY/PT SADY SŁUBICE DROGI.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT TECHNICZNY ELEKTRYCZNY/PT SADY SŁUBICE ELEKTRYCZNY.pdf
- Projekt zał. 5-dokumentacja projektowa/Rys_nr_2_Pzt12_08_2026.pdf
- STWiOR zał. 5-dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/SPECYFIKACJE TECHNICZNE.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/AB.6743.310.2026.APawl-zgłoszenie.PDF
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/AB.6743.310.2026.APawl-zgłoszenie.PDF.XAdES
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/BPOP-PPSA-E-acbc5fbd-6852-4581-b969-15ed1cfc1c10.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/BPWP-PPSA-E-acbc5fbd-6852-4581-b969-15ed1cfc1c10.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/DECYZJA NA WYCINKĘ DRZEW/SKM_C25825101410200.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/MetrykaArchiwum.xml
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/PPSA-E-acbc5fbd-6852-4581-b969-15ed1cfc1c10.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT SOR DK31 SŁUBICE.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/PROJEKT SOR/PROJEKT SOR DK31 SŁUBICE.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/TrescWiadomosci.txt
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/GDDKiA ZG/PISMO.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/GDDKiA ZG/PT.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/WARUNKI TECHNICZNE ENEA OŚWIETLENIE/wysłane WT - Słubice_ML.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/ZAŚWIADCZENIE LUW/załacznik do zaśwaidczenia - LUW.pdf
- Inny zał. 5-dokumentacja projektowa/ZAŚWIADCZENIE LUW/zaświadczenie o braku sprzeciwwu - LUW.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP