WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Dobudowa schodów i platformy pionowej oraz remont oraz poddasza w budynku użyteczności publicznej

GMINA ŁĘKNICA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00330695
Zamawiający
GMINA ŁĘKNICA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubuskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2. SWZ.pdf
  • Wzór umowy 5. Rozdział 5 - Projekt umowy.pdf
  • Formularz 3. Formularze - wersja edytowalna.docx
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 4. Załącznik nr 1 do Rozdziału 4 - Dok. projektowa.zip
  • Przedmiar Przedmiar.pdf
  • Projekt PB/strona tytułowa.pdf
  • Projekt Pozwolenie na budowę.pdf
  • Projekt PT/opis techniczny.pdf
  • Projekt PT/strona tytułowa.pdf
  • Projekt PW/opis techniczny.pdf
  • Projekt PW/strona tytułowa.pdf
  • STWiOR ST/STWiORB-branża architektoniczno-konstrukcyjna.pdf
  • STWiOR ST/STWiORB-branża elektryczna.pdf
  • Inny PB/opis techniczny.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.01_Rzut parteru.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.02_Rzut I piętra.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.03_Rzut poddasza.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.04_Przekrój pionowy A-A.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.05_Przekrój pionowy B-B.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.06_Przekrój pionowy C-C.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.07_Przekrój pionowy D-D.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.08_Elewacja frontowa wschodnia.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.09_Elewacja boczna północna.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.10_Elewacja tylna zachodnia.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.A.11_Zestawienie stolarki drzwiowej.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.01_Rzut parteru-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.02_Rzut I piętra-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.03_Rzut poddasza-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.04_Elewacja frontowa wschodnia-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.05_Elewacja boczna północna-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr P.I.06_Elewacja tylna zachodnia-inwentaryzacja.pdf
  • Inny PB/Rys. nr PZD.A.01_Projekt zagospodarowania działki.pdf
  • Inny PB/SLazuryt26012710481.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.E.01_Rzut parteru.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.E.02_Schemat instalacji elektrycznej platformy pionowej.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.E.03_Schemat instalacji elektrycznej adaptacji instalacji elektrycznej poddasza.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.01_Rzut fundamentów.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.02_Rzut parteru.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.03_Rzut I piętra.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.04_Rzut poddasza.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.05_Przekrój pionowy A-A.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.06_Przekrój pionowy B-B.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.07_Przekrój pionowy C-C.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.08_Przekrój pionowy D-D.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.09_Elewacja boczna północna.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.10_Elewacja frontowa wschodnia.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.11_Elewacja tylna zachodnia.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.12_Zestawienie stolarki drzwiowej.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.13_Bieg schodowy źelbetowy NR 1.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.14_Bieg schodowy źelbetowy NR 2.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.15_Słup źelbetowy SŻ 1.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.16_Słup żelbetowy SŻ 2.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.17_Słup żelbetowy SŻ 3.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.18_Belka źelbetowa BŻ 1.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.19_Schemat platformy pionowej windy dla niepełnosprawnych.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.20_Rzut I piętra.pdf
  • Inny PT/Rys. nr PB.T.21_Rzut poddasza.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.01E_Rzut parteru.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.01_Rzut fundamentów.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.02E_Schemat instalacji elektrycznej platformy pionowej.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.02_Rzut parteru.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.03E_Schemat instalacji elektrycznej adaptacji instalacji elektrycznej poddasza.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.03_Rzut I piętra.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.04_Rzut poddasza.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.05_Przekrój pionowy A-A.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.06_Przekrój pionowy B-B.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.07_Przekrój pionowy C-C.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.08_Przekrój pionowy D-D.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.09_Elewacja boczna północna.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.10_Elewacja frontowa wschodnia.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.11_Elewacja tylna zachodnia.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.12_Zestawienie stolarki drzwiowej.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.13_Bieg schodowy źelbetowy NR 1.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.14_Bieg schodowy źelbetowy NR 2.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.15_Słup źelbetowy SŻ 1.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.16_Słup żelbetowy SŻ 2.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.17_Słup żelbetowy SŻ 3.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.18_Belka źelbetowa BŻ 1.pdf
  • Inny PW/Rys. nr PW.19_Schemat platformy pionowej windy dla niepełnosprawnych.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA ŁĘKNICA