Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Doposażenie i rozbudowa placu zabaw Żłobka Miejskiego Nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
Miasto Gorzów Wlkp.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407686
- Zamawiający
- Miasto Gorzów Wlkp.
- Główny kod CPV
- 37535200-9 — Wyposażenie placów zabaw
- Miejsce wykonania robót
- Gorzów Wielkopolski, pow. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BZP.271.53.2026.zip
- Przedmiar BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/07 Przedmiar robót ŻM nr 3.pdf
- Projekt BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/01 Projekt zagospodarowania terenu ŻM nr 3.pdf
- Projekt BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/03 Mapa do celów projektowych ŻM nr 3.pdf
- Projekt BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/04 Przekrój nawierzchni ŻM nr 3.pdf
- Projekt BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/05 Szczegóły fundamentu ŻM nr 3.pdf
- STWiOR BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/06 STWiOR - ŻM nr 3.pdf
- SWZ BZP.271.53.2026/Cz.I SWZ i załączniki/SWZ. pdf (20).pdf
- Wzór umowy BZP.271.53.2026/Cz.III Projekt Umowy/Projekt Wzór Umowy.pdf
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.II Dokumentacja techniczna/02 Załączniki projektu budowlanego ŻM nr 3.pdf
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.III Projekt Umowy/Klauzula-informacyjna-UMOWA (1).docx
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.I SWZ i załączniki/Załączniki/Załącznik Nr 1 do SWZ.docx
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.I SWZ i załączniki/Załączniki/Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.I SWZ i załączniki/Załączniki/Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny BZP.271.53.2026/Cz.I SWZ i załączniki/Załączniki/Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.
- Budowa oświetlenia parkowego w parku Słowiańskim
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa
- Przebudowa dróg gruntowych – przebudowa ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim
- Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa