Postępowanie zakończone 2026-08-10
„Kontynuacja zadnia - Budowa żłobka gminnego wraz z infrastrukturą techniczną, pierwszym wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Baczyna”
GMINA LUBISZYN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360747
- Zamawiający
- GMINA LUBISZYN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Baczyna, pow. gorzowski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ RIT.271.3.04.2026..pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 5 -Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu RIT.271.3.04.20265.pdf
- Inny Wyjaśnienie nr 1 do SWZ.pdf
- Inny Wyjaśnienie nr 1 do SWZ.pdf
- Inny Wyjaśnienie nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Wyjaśnienie nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Załączniki nr 2 - nr 12 do SWZ - edytowalne.doc
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówiena -.pdf
- Inny Załącznik nr 5 A do SWZ - Załacznik do formularza ofertowego - TECR.xlsx
- Inny Załacznik nr 5 do umowy - Harmonogram rzeczowo-finansowy.xlsx
- Inny Zmiana treści swz.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP