WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-11

Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych

Miasto Gorzów Wlkp.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359385
Zamawiający
Miasto Gorzów Wlkp.
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Gorzów Wielkopolski, pow. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_18.2026.pdf
  • Inny SWZ_18.2026.zip
  • Przedmiar 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_1.2.5_przedmiar_pomocniczy.xlsx
  • Przedmiar 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.5. do OPZ Przedmiar robót pomocniczy.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_1.2.2_ochrona_zieleni.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/1. PZT ZE ZGŁOSZENIEM/PDF/PZT_ZL_11.03.26.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/ARCHITEKTURA_PT_PW_PM 10.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA_PIOTR_PT.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/PM 10_OPIS.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/PM 10_STR.TYT.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/BRANŻA ELEKTRYCZNA_PT_PW_PM 10.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/IE_PRZEDSZKOLE_PW_PT.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/IE_PT_PM10_PZT_MA-IEZ1.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/IE_PT_PM10_PZT_MA-IEZ2.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/IE_PT_PM10_PZT_MA-IEZ3.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA_SKAN.PDF
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/3. PT_PW_BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/PM 10_STR.TYT.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_opis_GORZÓW.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_strona-tytułowa_GORZÓW.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/BRANŻA ELEKTRYCZNA/EDYCJA/IE - SPECYFIKACJA.doc
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/ZIELEŃ/EDYCJA/2026-04-27_specyfikacja_GORZÓW.doc
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/ZIELEŃ/PDF/2026-04-27_specyfikacja_GORZÓW.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.1. do OPZ Projekt techniczny-projekt wykonawczy część sportowa.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.2. do OPZ Projekt techniczny-projekt wykonawczy część rekreacyjna.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.3. do OPZ Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.6. do OPZ Zgłoszenie robót i Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciwu.pdf
  • Projekt 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.8. do OPZ Standard ochrony drzew i innych form zieleni w procesie inwestycyjnym.pdf
  • STWiOR 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/BRANŻA BUDOWLANA/EDYCJA/ST PM10.docx
  • STWiOR 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/BRANŻA BUDOWLANA/PDF/ST_PM10.pdf
  • STWiOR 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/ZIELEŃ/EDYCJA/2026-04-12_specyfikacja-strona-tytułowa_GORZÓW.docx
  • STWiOR 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_specyfikacja-strona-tytułowa_GORZÓW.pdf
  • STWiOR 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.4. do OPZ STWiORB.pdf
  • SWZ 3. SWZ/Część I SWZ- Instrukcja dla Wykonawców_18.2026-sig.pdf
  • Wzór umowy 3. SWZ/Część III Projekty umów/Projekt umowy- PM10.pdf
  • Formularz 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.docx
  • Instrukcja 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.9. do OPZ Instrukcja gospodarowania materiałami pochodzącymi z rozbiórki.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_1.2.3_meble.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_1.2.4_pielęgnacja_zieleni.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_1.2.7_gosp.mat. z rozbiórki.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/1. PZT ZE ZGŁOSZENIEM/ZAŚWIADCZENIE/WUA-IV.6743.78.2026.LK_zaświadczenie-1.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/D01_DETAL BOISKA.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/OG DBP ul. Lelewela 03.2026.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/PC_DECYZJA.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/PC_IZBA.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/Z01_ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/2. PT_PW_ARCHITEKTURA/PDF/Zał. nr 3 Szczegółowa specyfikacja wyposażenia.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_rys.01-inwentaryzacja_GORZÓW.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_rys.02-projekt-ochrony-drzew_GORZÓW.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_rys.03-projekt-nasadzeń_GORZÓW.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_opz_zał_1_DP/4. PT_PW_ZIELEŃ/PDF/2026-04-12_załączniki-tabelaryczne_GORZÓW.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumentacja projektowa PM10/do_OPZ_zał_ 6_STWIORB/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PDF/IE - SPECYFIKACJA.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Wykaz cen.xlsx
  • Inny 3. SWZ/Część II- Dokumetacja projektowa SP10/Załącznik Nr 1.7. do OPZ Standard cięcia i pielęgnacji drzew.pdf
  • Inny 3. SWZ/Część III Projekty umów/Projekt umowy- SP 10.pdf
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/~$łącznik do SWZ - oświadzenie dot przesłanek wykluczenia_5.2022.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Wykaz Cen - Zamówenie częściowe nr 2 wersja edytowalna.xlsx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik do Formularza Oferty -Wykaz Cen [Zamówienie Częściowe nr 2].docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 5 do SWZ.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 6 do SWZ.docx
  • Inny 3. SWZ/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 7 do SWZ.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.