Postępowanie zakończone 2026-08-25
Modernizacja nawierzchni chodnika wzdłuż budynków przy ulicy Matejki 83, 82, 81, 80 wraz z montażem dwóch ławek, Ścieżki i ławki na podwórku 11 Listopada/Słoneczna, Przebudowa podjazdu (...)
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380854
- Zamawiający
- ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorzów Wielkopolski, pow. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - publikacja.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 7 dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/Przedmiar.pdf
- Przedmiar cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/Przedmiar Utwardzenie terenu w rejonie ul. 11 Listopada i Słonecznej w Gorzowie Wlkp - n a w i e r z c h n i e.pdf
- Przedmiar cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/Przedmiar Utwardzenie terenu w rejonie ul. Matejki w Gorzowie Wlkp - n a w i e r z c h n i e.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PB.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PT.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PAB-210x297.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PT-210x297.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PZT-210x297.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PAB-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PT-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/3 Plan zagospodarownia PZT-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PAB-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PT-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/5 Rozwiązania wysokościowe PT-297x420.pdf
- Projekt cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/Wstępny projekt organizacji ruchu Moniuszki Bohaterów ZGM.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PB.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PT.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PAB-210x297.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PT-210x297.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PZT-210x297.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PAB-297x420.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PT-297x420.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/3 Plan zagospodarownia PZT-297x420.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PAB-297x420.pdf
- Projekt cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PT-297x420.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PB.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/1 Opis techniczny_PT.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PAB-210x297.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PT-210x297.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/2 Plan orientacyjny PZT-210x297.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PAB-297x420.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/3 Plan sytuacyjny PT-297x420.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/3 Plan zagospodarownia PZT-297x420.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PAB-297x420.pdf
- Projekt cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/4 Przekroje normalne PT-297x420.pdf
- STWiOR cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/_SST.pdf
- STWiOR cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/SST_Słoneczne.pdf
- STWiOR cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/SST_Matejki.pdf
- Inny cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/11001_01ko.pdf
- Inny cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/260402_GW_Śródmieście_OG.pdf
- Inny cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/BO_boh.warszawy_500x600.pdf
- Inny cz. III Bohaterów Warszawy dokumentacja projektowa/Mapa DCP Gorzów Wlkp. ul. Bohaterów Warszawy.pdf
- Inny cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/11000_01ko Utwardzenie terenu w rejonie ul. 11 Listopada i Słonecznej w Gorzowie Wlkp - n a w i e r z c h n i e.pdf
- Inny cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/260402_GW_Słoneczne_OG.pdf
- Inny cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/BO_sloneczne_500x600.pdf
- Inny cz. II Listopad-Słoneczna dokumentacja projektowa/Mapa DCP_Słoneczne.pdf
- Inny cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/11000_02ko Utwardzenie terenu w rejonie ul. Matejki w Gorzowie Wlkp - n a w i e r z c h n i e.pdf
- Inny cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/260402_GW_Matejki_OG.pdf
- Inny cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/BO_matejki_500x600.pdf
- Inny cz I Matejki 83,82,81,80 dokumentacja projektowa/Mapa DCP - Gorzów Wlkp. ul. Jana Matejki.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Remont pomieszczenia sekretariatu w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wielkopolskim
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat (...)
- Przebudowa 10 lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat
- Poprawa ciągów komunikacyjnych na osiedlu Piaski – chodnik na działce 1244/3, 1892/10