Postępowanie zakończone 2026-06-26
Modernizacja parku Słowiańskiego w Gorzowie Wlkp.
Miasto Gorzów Wlkp.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285564
- Zamawiający
- Miasto Gorzów Wlkp.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_34.2026.pdf
- Inny SWZ_34.2026.zip
- Przedmiar SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/4_PRZEDMIAR/2025_09_25_Gorzów_Wlkp_Park_Słowiański_Przedmiar_elektryczna.pdf
- Przedmiar SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/4_PRZEDMIAR/2025_09_25_Gorzów_Wlkp_Park_Słowiański_Przedmiar_ogólnobudowlana.pdf
- Projekt SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/1_PROJEKT BUDOWLANY/1_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/WUA-IV.6740.161.2025.JW PZT_2025.07.16_797286_939991.pdf
- STWiOR SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/3_STWiORB/Specyfikacje techniczne.docx
- STWiOR SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/3_STWiORB/Specyfikacje techniczne.pdf
- SWZ SWZ_34.2026/Część I SWZ- Instrukcja dla Wykonawców_34.2026.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.0 strona tyt zatw.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.0 str tyt.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.1 KIDGI.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.2 uprawnienia.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.3.1 decyzja prg.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.3.2 decyzja dgi.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/0.4 opis (1).pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.10 Np a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.11 K a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.12 podtop a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.13 nośne a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.1 MT a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.2 SMGP a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.2 SMGP leg a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.3 GŚ a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.3 GŚ leg a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.4 MD a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.5 1m a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.6 Sł a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.7 nN a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.8 WB a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.9 HG a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/1.9 HG leg a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/2,3 KDO,KSD.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/4.1 PI-I a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/4.2 PII-II a3.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/5. Legenda a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/DGI UM 02.2026/wersja pdf z podpisami/6. Przesiewy a4.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/1_PROJEKT BUDOWLANY/2_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/WUA-IV.6740.161.2025.JW PAB_2025.07.16_797287_939990.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/1_PROJEKT BUDOWLANY/3_PROJEKT TECHNICZNY/PT_opis.docx
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/1_PROJEKT BUDOWLANY/3_PROJEKT TECHNICZNY/PT_opis.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/1_PROJEKT BUDOWLANY/4_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/WUA-IV.6740.161.2025.JW ZL_2025.07.16_797289_939987.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2025_09_25_PW_E_Park_Słowiański_MJ-strony.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/Opis PW.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PW 1.100.dwg
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PW 1.20 PRZEKROJE.dwg
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-01 PW 1.250.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-02 PW 1.100 CZĘŚĆ A i B.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-03 PW 1.100 CZĘŚĆ C i D.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-04 PW 1.100 CZĘŚĆ E i F.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-05 PW 1.100 CZĘŚĆ G.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-06 PW 1.100 CZĘŚĆ H i I.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/1_BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ZT-07 PW 1.20 PRZKERÓJ POPRZECZNY I PODŁUŻNY.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/2_BRANŻA ELEKTRYCZNA/2025_09_25_PW_E_Park_Słowiański_MJ.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/2_BRANŻA ELEKTRYCZNA/2025_09_25_PW_E_Park_Słowiański_Opis.docx
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/2_BRANŻA ELEKTRYCZNA/2025_09_25_PW_E_Park_Słowiański_PZT.dwg
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/2_PROJEKT WYKONAWCZY/2_BRANŻA ELEKTRYCZNA/2025_09_25_PW_E_Park_Słowiański_Rysunki.dwg
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Dokumentacja geologiczno-inżynierska.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Mapa do celów projektowych.dxf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Opinia geotechniczna określająca warunki gruntowo-wodne.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Opinia Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/PROTOKÓŁ NR WKG-IV.6630.97.2025.1 z narady koordynacyjnej w sprawie usytuowania.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/PROTOKÓŁ NR WKG-IV.6630.97.2025.1 z narady koordynacyjnej w sprawie usytuowania PZT.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Uzgodnienie projektu budowy oświetlenia parkowego.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Uzgodnienie projektu budowy oświetlenia parkowego załącznik graficzny.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Uzgodnienie przebiegu geometrii ścieżki i chodnika w pasie drogowym.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/5_UZGODNIENIA I INNE OPRACOWANIA/Warunki przyłącza do sieci ENEA .pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/E1.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ III SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja p. Słowiański/wytyczne ochrona drzew.pdf
- Inny SWZ_34.2026/CZĘŚĆ II SWZ - Wzór umowy.pdf
- Inny SWZ_34.2026/Załączniki do SWZ/~$Tabela elementów rozliczeniowych.xlsx
- Inny SWZ_34.2026/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 1 do SWZ.docx
- Inny SWZ_34.2026/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny SWZ_34.2026/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny SWZ_34.2026/Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.
- Budowa oświetlenia parkowego w parku Słowiańskim
- Doposażenie i rozbudowa placu zabaw Żłobka Miejskiego Nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa
- Przebudowa dróg gruntowych – przebudowa ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim
- Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych