Postępowanie zakończone 2026-08-18
Poprawa ciągów komunikacyjnych na osiedlu Piaski – chodnik na działce 1244/3, 1892/10
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364358
- Zamawiający
- ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorzów Wielkopolski, pow. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Bohaterów Westerplatte 10 chodnik przedmiar.pdf
- STWiOR ST chodnik BO 2026.pdf
- SWZ SWZ publ.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Wydruk mapy.pdf
Przedmiar robót — 28 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 18.05 | Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych km 26,0 / 1000 km 0,03 | km | 0.0299999999999999988897769753748434595763683319091796875 |
| 2 | Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kat. I-IV głębokości 25 cm m2 2,00 * 26,00 m2 52,00 | m2 | 52 |
| 3 | Podsypka piaskowa z zagęszczeniem mechanicznym - 50 cm grubości warstwy po zagęszczeniu m2 2,00 * 26,00 m2 52,00 | m2 | 52 |
| 4 | Formowanie i zagęszczanie nasypów o wys. ok. 0,5 m spycharkami w gruncie kat. I-II m3 2,00 * 26,0 * 0,5 m3 26,00 | m | 26 |
| 5 | Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV m2 poz.2 m2 52,00 | m2 | 52 |
Pokazano 5 z 28 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Remont pomieszczenia sekretariatu w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wielkopolskim
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat (...)
- Przebudowa 10 lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat
- Modernizacja nawierzchni chodnika wzdłuż budynków przy ulicy Matejki 83, 82, 81, 80 wraz z montażem dwóch ławek, Ścieżki i ławki na podwórku 11 Listopada/Słoneczna, Przebudowa podjazdu (...)
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat