Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa 10 lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389128
- Zamawiający
- ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorzów Wielkopolski, pow. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ publ.docx
- Wzór umowy Umowa - przebudowa - PROJEKT.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja.zip
- Przedmiar dokumentacja/Śląska 2m10/P1 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_SLASKA 2m10_v26.01_272.25 - p.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Śląska 41m4/P6 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul. Śląska 41_4_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Śląska 76m2-3/P7 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul. Śląska 76_2_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Strzelecka 17m11/P2 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta - Maślak_STRZELECKA 17.11_v26.01_ 272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Towarowa 10m4/P10 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul.Towarowa 10_4_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Towarowa 7m2/P9 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul.Towarowa 7_2_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Waryńskiego 10m7/P3 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul. Ludwika Waryńskiego 10_7_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Waryńskiego 16m6-7/P4 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul. Ludwika Waryńskiego 16_ 6 i7_v26.01_272.25.pdf
- Przedmiar dokumentacja/Waryńskiego 16m8/P5 - MUSHROOM STUDIO arch. Żaneta Maślak_ul. Ludwika Waryńskiego 16_8_v26.01_272.25.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 2m10/Śląska 2m10 PAB_PT.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 2m10/ŚLĄSKA 2M10 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 41m4/Śląska 41m4 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 41m4/ŚLĄSKA 41M4 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 76m2-3/Śląska 76m2-3 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Śląska 76m2-3/ŚLĄSKA 76M2+3 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Strzelecka 17m11/Strzelecka 17m11 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Strzelecka 17m11/STRZELECKA 17M11 SPECYFIKACJA_PDF SCALONY.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 10m4/Towarowa 10m4 PAB_PT.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 10m4/TOWAROWA 10M4 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 2m5/Towarowa 2m5 PT.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 2m5/TOWAROWA 2M5 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 7m2/Towarowa 7m2 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Towarowa 7m2/TOWAROWA 7M2 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 10m7/Waryńskiego 10m7 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 10m7/WARYŃSKIEGO 10M7 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 16m6-7/Waryńskiego 16m6-7 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 16m6-7/WARYŃSKIEGO 16M6+7 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 16m8/Waryńskiego 16m8 PT_PDF.pdf
- Projekt dokumentacja/Waryńskiego 16m8/WARYŃSKIEGO 16M8 SPECYFIKACJA_PDF.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
- Remont pomieszczenia sekretariatu w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wielkopolskim
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat (...)
- Modernizacja nawierzchni chodnika wzdłuż budynków przy ulicy Matejki 83, 82, 81, 80 wraz z montażem dwóch ławek, Ścieżki i ławki na podwórku 11 Listopada/Słoneczna, Przebudowa podjazdu (...)
- Remont dwóch lokali mieszkalnych z zasobu gminnego w Gorzowie Wlkp. przy finansowym wsparciu ze środków Funduszu Dopłat
- Poprawa ciągów komunikacyjnych na osiedlu Piaski – chodnik na działce 1244/3, 1892/10