Postępowanie zakończone 2026-06-15
Przebudowa chodników, modernizacja dróg i przebudowa dróg gruntowych na terenie miasta Gorzów Wlkp. z podziałem na części
Miasto Gorzów Wlkp.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268878
- Zamawiający
- Miasto Gorzów Wlkp.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- SWZ Załączniki do SWZ.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_08debd65-2368-9437-4b6e-b70001233e45.pdf
- Inny WUA-IV.6743.167.2026.JF.pdf
- Inny WUA-IV.6743.168.2026.JF.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.
- Budowa oświetlenia parkowego w parku Słowiańskim
- Doposażenie i rozbudowa placu zabaw Żłobka Miejskiego Nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa
- Przebudowa dróg gruntowych – przebudowa ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim
- Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych