Postępowanie zakończone 2026-07-07
„Przebudowa drogi gminnej ul. Cmentarnej w Gubinie”
GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301878
- Zamawiający
- GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 00. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 01. SWZ wraz z załącznikami.zip
- Przedmiar dokumentacje projektowe/Gubin Cmentarna Miasto kosztorys KO.xlsx
- Przedmiar dokumentacje projektowe/Gubin Cmentarna przedmiar+włazy.pdf
- Przedmiar dokumentacje projektowe/Przedmiar Robót.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna przebudowa opis techniczny D.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/elektryka/PZT Gubin Cmentarna przebudowa opis techniczny E.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/spis tresci.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 1 A4.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 2 297x1250.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 3 297X700.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 4 297x1500.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 5 297x550.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 6 A3.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/PZT Gubin Cmentarna przebudowa opis techniczny D+włazy.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/spis tresci.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/strona tytulowa.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/SOR/SOR Gubin Cmentarna przebudowa opis techniczny.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/SOR/spis tresci.pdf
- Projekt dokumentacje projektowe/SOR/str tytulowa.pdf
- STWiOR dokumentacje projektowe/SST/drogowy/SST Gubin Cmentarna Miasto strona tytulowa.pdf
- STWiOR dokumentacje projektowe/SST/drogowy/SST Gubin Cmentarna Miasto+włazy.pdf
- STWiOR dokumentacje projektowe/SST/elektryczny/STWiOR.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia r.docx
- Inny dokumentacje projektowe/badania/Opinia.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/badania/pomiar ugiec nawierzchni podatnych.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Enea Krosno mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Enea Krosno pismo.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Enea Szczecin mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Enea Szczecin pismo.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Orange mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/oświadczenie projektantow.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/PSG mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/PSG pismo.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Pum mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Pum pismo.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/UM Gubin.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Zaswiadczenie 2025 Bosak.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/Zaswiadczenie 2025 Nowecki.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/ZUD mapa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/dokumenty/ZUD pismo.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 1 A4.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 2 297x1250.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 3 297X700.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 4 297x1500.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 5 297x550.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D 6 A3.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D.bak
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/droga/PZT Gubin Cmentarna Miasto D.dwg
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/elektryka/PZT Gubin Cmentarna Miasto E 2 297x1200.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/elektryka/PZT Gubin Cmentarna Miasto E.bak
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/elektryka/PZT Gubin Cmentarna Miasto E.dwg
- Inny dokumentacje projektowe/projekt na zgłoszenie/strona tytulowa.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/oświadczenie projektanta.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/UM Gubin.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/drogowy/Zaswiadczenie 2025 Bosak.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/elektryczny/Pw opis oświetlenia.docx
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/elektryczny/PW PZT elektryka 297x1200.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/projekt wykonawczy/elektryczny/PW schemat-A3.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/SOR/Opinia Gmina.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/SOR/SOR Gubin Cmentarna Miasto 1 A4.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/SOR/SOR Gubin Cmentarna Miasto 2 297x1250.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/SOR/zatwierdzony SOR.jpg
- Inny dokumentacje projektowe/Zgłoszenie projekt.pdf
- Inny dokumentacje projektowe/Zgłoszenie wniosek.pdf
- Inny zał. 6 - projektowane postanowienia umowy.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
- Modernizacja budynku biurowego na Magazyn Obrony Cywilnej oraz przystosowania części obiektu do spełniania funkcji obiektu zbiorowej ochrony – MDS
- „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych zlokalizowanej w obrębie nr 6 miasta Gubin dz. nr 249 – ul. Leśna w Gubinie”
- Modernizacja budynku biurowego na Magazyn Obrony Cywilnej oraz przystosowania części obiektu do spełniania funkcji obiektu zbiorowej ochrony - MDS
- „Budowa drogi gminnej ul. Lotnicza w Gubinie”