Postępowanie zakończone 2026-08-06
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1375F w miejscowości Bobrówko, ul. Strzelecka”
Powiat Strzelecko-Drezdenecki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356117
- Zamawiający
- Powiat Strzelecko-Drezdenecki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar ZAŁĄCZNIK NR 4 DO OPZ - PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- STWiOR ZAŁĄCZNIK NR 5 DO OPZ - STWIOR.pdf
- SWZ SWZ WD.272.4.2026 BOBRÓWKO, UL. STRZELECKA-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ Oferta.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 22.07.2026 r..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do OPZ Zgłoszenie robót wraz z zaświadczeniem o niewniesieniu sprzeciwu.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ – Tabela elementów rozliczeniowych.xlsx
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załącznik nr 3A do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 3B do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Zobowiązanie.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Oświadczenie konsorcjantow.doc
- Inny Załącznik nr 1 do OPZ Zgłoszenie robót wraz z zaświadczeniem o niewniesieniu sprzeciwu/Zaświadczenie znak GP.6743.2.26.2026.AM z dnia 6.03.2026 r..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do OPZ Zgłoszenie robót wraz z zaświadczeniem o niewniesieniu sprzeciwu/Zgłoszenie wykonania robót z dnia 13.02.2026 r..pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/OPIS TECHNICZNY_PT BOBRÓWKO.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/STRONA TYTUŁOWA_PT.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/1.0.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/1 strona z podpisami.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/2.0.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/3.0.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/4.0.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Dokumentacja techniczna/5.0.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJA RUCHU.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu/STRONA TYTUŁOWA_STAŁA ORGANIZACJA RUCHU BOBRÓWKO.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu/1.0.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu/2.0.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Projekt stałej organizacji ruchu/Zatwierdzenie stałej organizacji z dnia 9.04.2026 r.-sig.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP