Postępowanie zakończone 2026-07-30
Przebudowa i modernizacja pomieszczeń higieniczno-sanitarnych wraz z niezbędną infrastrukturą instalacyjną w bud. nr 44, 54, 55 i 60
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341954
- Zamawiający
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1. SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 00341954 z dnia 14.07.2026r..pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Załączniki do umowy.zip
- Projekt 44/44_Opis.pdf
- Projekt 54/54_opis.pdf
- Projekt 55/55_Opis.pdf
- Projekt 60/60_opis.pdf
- Wzór umowy 7. Załącznik nr 5 do SWZ- Projekt umowy rob.bud..pdf
- Formularz 2. Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny 10. Załącznik nr 8 do SWZ- Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny 11. Załącznik nr 9 do SWZ - Harmonogram rzeczowo-finansowy.docx
- Inny 3. Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia..pdf
- Inny 44/44_technologia.pdf
- Inny 44/44_wymiary.pdf
- Inny 44/DWG/44.dwg
- Inny 44/DWG/44_wymiary.dwg
- Inny 4. Załącznik nr 2a do SWZ - PROGRAM FUNK-UŻYTKOWY - Szatnie z umywalniami 44, 54, 55, 60.pdf
- Inny 54/54_technologa.pdf
- Inny 54/54_wymiary.pdf
- Inny 54/DWG/54.dwg
- Inny 54/DWG/54_wymiary.dwg
- Inny 55/55_technologia.pdf
- Inny 55/55_wymiary.pdf
- Inny 55/DWG/55.dwg
- Inny 55/DWG/55_wymiary.dwg
- Inny 5. Załącznik nr 3 do SWZ- Oświadczenia dotyczące przesłanek wykluczenia.docx
- Inny 60/60_technologia.pdf
- Inny 60/60_wymiary.pdf
- Inny 60/DWG/60_8.dwg
- Inny 60/DWG/60_8_wymiary.dwg
- Inny 6. Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 7.doc
- Inny 8. Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny 9. Załącznik nr 7 do SWZ- Wykaz osób.doc
- Inny 12. Załącznik nr 5 do Umowy- Oświadczenie Podwykonawcy lub dalszego Podwykonawcy na potrzeby częściowych rozliczeń z Zamawiającym.docx
- Inny 13. Załącznik nr 6 do Umowy- Oświadczenie Podwykonawcy lub dalszego Podwykonawcy na potrzeby końcowego rozliczenia z Zamawiającym.docx
- Inny 14. Załącznik nr 7 do Umowy- Klauzula informacyjna RODO.docx
- Inny 15. Załącznik nr 8 do Umowy- Klauzula informacyjna RODO dla osób zatrudnionych przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na umowę o pracę.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP