WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Przebudowa ulicy Garbarskiej we Wschowie.

Gmina Wschowa

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00421698
Zamawiający
Gmina Wschowa
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Wschowa, pow. wschowski, woj. lubuskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
28 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 03.09.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ- Projekt umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP 03.09.2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ.docx
  • Inny Zalącznik nr 1 do SWZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 2a do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 2b do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 2c do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 4.zip
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ.doc
  • Przedmiar Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu/Przedmiar Zmiana organizacji ruchu.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt techniczny-drogowy/2 - P34.2024-10 - UG Wschowa Garbarska - Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4/Dokumentacja/Przedmiar robót - Sieć kanalizacyjna.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4/Dokumentacja/Opis techniczny lamp/Opis techniczny PZT Garbarska lampy.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt techniczny-drogowy/Opis Techniczny Garbarska.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt techniczny-drogowy/STWiORB_branża drogowa_01.09.2026_ul. Garbarska.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Decyzja LWKZ 13 08 2024 ZN.5142.130.2024[mWsc-1].pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Decyzja LWKZ- lampy 30.07.25.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Opis techniczny lamp/Karta techniczna lampy.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Opis techniczny lamp/ul.Garbarska-Latarnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu na ul. Garbarskiej w m. Wschowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu/Przejście ul.Garbarska SOR - Przekrój.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu/SOR ul.Garbarska-Sytuacja 1 v.2.pdf
  • Inny Załącznik nr 4/Dokumentacja/Projekt SOR - Zmiana organizacji ruchu/SOR ul.Garbarska-Sytuacja 2 v.2.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 28 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP