Postępowanie zakończone 2026-08-14
Remont i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przytok w 2026 roku
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przytok z s. w Zielonej Górze
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369639
- Zamawiający
- Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przytok z s. w Zielonej Górze
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zabór, pow. zielonogórski, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SA.270.17.2026 Zał. do SWZ nr 13 STWIOR(1).zip
- SWZ SA.270.17.2026 SWZ.pdf
- SWZ SA.270.17.2026 Zał. do SWZ nr 14 Mapa - Zasięg terenu Nadleśnictwa Przytok dla Zadania 2.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08deeceb-1b1c-2de5-f572-b00001197df3-8.pdf
- Inny SA.270.17.2026 Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia-1.pdf
- Inny SA.270.17.2026 Zał. do SWZ nr 11 Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 1.zip
- Inny SA.270.17.2026 Zał. do SWZ nr 12 Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 2.zip
- Inny SA.270.17.2026 Zał. do SWZ od nr 10.1. do nr 10.2 Wzory Umów.zip
- Inny SA.270.17.2026 Zał. do SWZ od nr 1 do nr 9.zip
- STWiOR STWIOR 1. Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR STWIOR 2. Ścięcie zawyżonych poboczy.pdf
- STWiOR STWIOR 3. Remont i konserwacja naw. z kr łamanych.pdf
- STWiOR STWIOR 4. Podwójne utrwalenie nawierzchni.pdf
- Inny SA.270.17.2026 Zał nr 12 Opis przedmiotu zamówienia da Zadania nr 2.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Bobrowniki/l. Bobrowniki o. 172.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Bobrowniki/l. Bobrowniki o. 267.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Czarna/L. Czarna o. 109.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Czarna/L. Czarna o. 126, 127.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Czarna/L. Czarna o. 88, 87.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 108.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 110, 111.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 112.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 113.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 143, 154.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 146, 155.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 181.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 220.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 54.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 58, 59.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 58.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Przytok/L. Przytok o. 85.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Racula/L. Racula o.105, 82.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Racula/L. Racula o. 167, 140.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Racula/L. Racula o.240, 239.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Racula/L. Racula o.83.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o. 124, 123, 122.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o.127, 126, 125.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o.168.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o. 218, 219.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o. 95, 96, 125.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Wielobłota/L. Wielobłota o. 98, 99, 128, 129.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 14, 25.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 18.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 19.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 31.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 32.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 39.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 45.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 50.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zabór/L. Zabór o. 68, 69.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/L. Zatonie/L. Zatonie o. 278.pdf
- Inny Załączniki mapowe (oddziały)/Załączniki mapowe (oddziały)/Strona tytułowa.doc
- Przedmiar 1 Przedmiar robót OPZ - Zadanie nr 1.pdf
- Inny Mapa ewidencyjna 220_550_0.pdf
- Wzór umowy SA.270.17.2026 Zał. nr 10.1. Wzór Umowy dla Zadania nr 1.pdf
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 10.2. Wzór Umowy dla Zadania nr 2.pdf
- Przedmiar SA.270.17.2026 Zał. nr 1.1. Kosztorys ofertowy Zadanie nr 1.docx
- Przedmiar SA.270.17.2026 Zał. nr 1.1. Kosztorys ofertowy Zadanie nr 1.pdf
- Przedmiar SA.270.17.2026 Zał. nr 1.2 Kosztorys ofertowy zadanie nr 2. doc.doc
- Przedmiar SA.270.17.2026 Zał. nr 1.2 Kosztorys ofertowy zadanie nr 2. doc.pdf
- Formularz SA.270.17.2026 Zał. nr 1 Formularz oferty.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 2a Oświadczenie Podmiot Udost wykluczenie.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 2b Oświadczenie Ukraina Wykonawca.rtf
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 2c Oświadczenie Ukraina Podmiot Udostepniajacy.rtf
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 2 Oświadczenie Wyk wykluczenie.doc
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 3a Oświadczenie Podmiot Udost warunki.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 3 Oświadczenie Wyk speln warunki.doc
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 4 Oświadczenie o aktualnosci.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 5 Wykaz robót.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 6 Wykaz osób.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 7 Wykaz urządzeń.docx
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 8 Zobowiazanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny SA.270.17.2026 Zał. nr 9 Grupa kapitalowa.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, SWZ, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP