Postępowanie zakończone 2026-07-15
Remont szatni sportowej w Dychowie
Gmina Bobrowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314622
- Zamawiający
- Gmina Bobrowice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 1. Załącznik nr 9 Opis przedmiotu zamówienia.docx
- SWZ 1. SWZ Remont szatni sportowej w Dychowie.pdf
- Wzór umowy 1. Załącznik nr 7 do SWZ Umowa z 26.06.26r ..docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu - szatnia Dychów.pdf
- Inny 1. Dokumentacja.zip
- Inny 1 Załączniki 1-6,8 do SWZ.docx
- Przedmiar 1. Dok/Przedmiar - Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych - budynek sali gimnastycznej w Dychowie (1).pdf
- Przedmiar 1. Dok/Przedmiar robót - Remont pom. hig.-san. (ZSS w Dychowie).xlsx
- Przedmiar 1. Dok/przedmiar wyposażenia - kalkulacja własna.xlsx
- Projekt 1. Dok/(1) Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych (OT) - Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie POPRAWIONA.pdf
- STWiOR 1. Dok/STWiORB - Br. architektoniczno-budowlana.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Bramka internetowa EGATE-PRO - ENGO CONTROL/EGATE-PRO-Karta-produktu-PL.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Bramka internetowa EGATE-PRO - ENGO CONTROL/EGATE-PRO_QG-A3_PL-v1.8.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Bramka internetowa EGATE-PRO - ENGO CONTROL/PL-DoC-Engo-030-EGATE-PRO-WBGATE-PRO.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Regulator temperatury E25-230W - ENGO CONTROL/E25-230_QG-A3_PL-v25.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Regulator temperatury E25-230W - ENGO CONTROL/E25-230W-karta-produktu-v2.pdf
- Inny 1. Dok/Instalacja BMS (sterowanie centralnym ogrzewaniem) - ENGO CONTROL/Regulator temperatury E25-230W - ENGO CONTROL/PL-DoC-Engo-027-E25-230-WB25-230-1.pdf
- Inny 1. Dok/Rzut przyziemia A-1.pdf
- Inny 1. Dok/Zestawienie stolarki drzwiowej A-2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP