Postępowanie zakończone 2026-07-21
Roboty budowlane, w tym: zadanie częściowe nr 1 -Budowa toru rolkowego w parku 750-lecia; zadanie częściowe nr 2 - prezbudowa odcinka ul. Kmicica
Miasto Gorzów Wlkp.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323245
- Zamawiający
- Miasto Gorzów Wlkp.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Cz.1- tor rolkowy Cz.2- kminica 2-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 – projekt umowy dla częsci 1.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - GIM.271.13.2026_ 2026_BZP 00323245_01.pdf
- Inny OPZ cz. 1.zip
- Inny OPZ cz. 2.zip
- Inny załaczniki do SWZ edytowane.zip
- Inny załącznik nr 4 -projekt umowy dla częsci 2.pdf
- Przedmiar 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/03_PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/01_POZWOLENIE NA BUDOWĘ_PROJEKT BUDOWLANY/WUA-IV.6740.82.2026.ACz_PZT_20260424.pdf
- Projekt 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Projekt Wykonawczy.pdf
- Projekt OPZ -cz.1- Budowa toru rolkowego w parku 750-lecia.pdf
- Projekt załącznik nr 3 do OPZ_cz. 1- ochrona drzew.pdf
- STWiOR 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/04_STWIOR/STWiOR.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 2 do OPZ cz. 1- Procedura gosp. materiałami z rozbiórki/pdf-instrukcja aktualna WDR.pdf
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/01_POZWOLENIE NA BUDOWĘ_PROJEKT BUDOWLANY/Decyzja_o_pozwoleniu_na_budowę_Górczyńska.pdf
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/01_POZWOLENIE NA BUDOWĘ_PROJEKT BUDOWLANY/WUA-IV.6740.82.2026.ACz_ZL_20260424.pdf
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_000.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_010.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_020.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_031.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_032.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_041.PDF
- Inny 1.1-1.4.-DokumentacjaProjektowa_TorRolkowy/02_PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki PDF/PW_042.PDF
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ cz. 1- Procedura gosp. materiałami z rozbiórki/ZPM-59-W-II-2019.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do OPZ cz. 1 - Standard cięcia i pielęgnacji drzew.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do OPZcz. 1 - Zasady Ogólnych Zabezpieczeń Zieleni Podczas rob bud..pdf
- Przedmiar cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.6 do OPZ_PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.2 do OPZ_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.3 do OPZ_PW_BRANŻA DROGOWA.pdf
- Projekt cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.4 do OPZ_PW_BRANŻA SANITARNA.pdf
- Projekt cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.5 do OPZ_Projekt Organizacji Ruchu.pdf
- Projekt cz2_zał nr 3 do OPZ_ochrona drzew.pdf
- Projekt OPZ cz. 2 _zał nr1.pdf
- STWiOR cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.7 do OPZ_STWiOR.pdf
- Inny cz. 2_ 1.1 do OPZ _ zaświadczenie o braku sprzeciwu.pdf
- Inny cz2_zał 4 do OPZ Standard cięcia i pielęgnacji drzew.pdf
- Inny cz2_zał nr 1 do OPZ_projekt/cz2_zał nr 1.8 do OPZ_Opinia geotechniczna.pdf
- Inny cz2_zał nr 2 do OPZ _procedury gospodarowania materiałami drogowymi pochodzącymi z rozbiórki.pdf
- Inny cz2_zał nr 5 do OPZ_Zasady Ogólnych Zabezpieczeń Zieleni Podczas Prowadzenia Robót Budowlanych.pdf
- Formularz - Załącznik nr 2 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny zał. 2A - TER cz. 1.xlsx
- Inny Załącznik nr 3A do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3B do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy gr.kapit.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.odt
- Inny zał nr 2B -TER cz. 2.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorzów Wlkp.
- Budowa oświetlenia parkowego w parku Słowiańskim
- „Przebudowa dróg gruntowych” - ul. Sosnowa i ul. Jodłowa
- Doposażenie i rozbudowa placu zabaw Żłobka Miejskiego Nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
- Przebudowa dróg gruntowych – przebudowa ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim
- Modernizacja kompleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie placówek oświatowych