Postępowanie zakończone 2026-09-02
Rozbudowa Świebodzińskiego Domu Kultury – etap II. Rozbudowa o dodatkową salę kinową oraz salę prób
Gmina Świebodzin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394257
- Zamawiający
- Gmina Świebodzin
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Świebodzin, pow. świebodziński, woj. lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 1b - Przedmiar robót.zip
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa i STWiOR.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz Ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1a - Szczegółowy ops przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- Przedmiar Przedmiar robót - branża budowlana.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót - branża elektryczna.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót - branża sanitarna.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót - branża teletechniczna.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_AKUSTYKA/Opracowanie akustyczne DK Świebodzin 09.2019.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_AKUSTYKA/Rysunek AK01.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_AKUSTYKA/Rysunek AK02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Decyzja Powiatowego Konserwatora Zabytków.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Inwentaryzacja powykonawcza - etap I.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-0.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-10A.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-10.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-11A.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-11B - etap 2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-11.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-12A - etap 2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-12.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-13.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-14.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-15.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-16A - etap 2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-16.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-17.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-18.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-19.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-1A - etap 2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-1B.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-20.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-21.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-22.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-23.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-24.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-25.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/PW_rozbudowa SDK_ARCHITEKTURA/A-26A.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP