Postępowanie zakończone
Utwardzenie terenu przy budynku Starostwa Powiatowego we Wschowie
Powiat Wschowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248668
- Zamawiający
- Powiat Wschowski
- Główny kod CPV
- 45110000-1 — Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar CD aktualizacja/2. KOSZTORYSY I PRZEDMIARY/PR 2026-03-16 _Starostwo Wschowa_utwardzenie terenu.pdf
- Projekt CD aktualizacja/1. PROJEKT TECHNICZNY/2025-04-22_M387_Starostwo Wschowa utwardzenie terenu_PZT-01.pdf
- STWiOR CD aktualizacja/3. SST/2025-07-21 STWIORB szczegółowe.pdf
- SWZ SWZ.doc
- Wzór umowy załacznik nr 10 - projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy(1).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny CD aktualizacja/1. PROJEKT TECHNICZNY/2025-07-23_M387_Starostwo Wschowa utwardzenie terenu_opis.pdf
- Inny CD aktualizacja/1. PROJEKT TECHNICZNY/2025-07-23_M387_Starostwo Wschowa utwardzenie terenu_przekroje-DR-02.pdf
- Inny CD aktualizacja/2. KOSZTORYSY I PRZEDMIARY/KO 2026-03-16 _Starostwo Wschowa_utwardzenie terenu.pdf
- Inny CD aktualizacja/2. KOSZTORYSY I PRZEDMIARY/KO 2026-03-16 _Starostwo Wschowa_utwardzenie terenu.xls
- Inny LUBUSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR_260311090700.pdf
- Inny SKM_C3320i250801112500.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy dot. spełniania war. udziału i braku przesłanek wykl..docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniajacego dot. spełn. war. udz. i braku przesł. wykl..docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zam..docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP