Postępowanie zakończone 2026-06-30
WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKU GŁÓWNYM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 WE WSCHOWIE – ETAP 3
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289013
- Zamawiający
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubuskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ Umowa.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja.zip
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/INSTALACJA ELEKTRYCZNA -III Piętro - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-01.1_WSZ_strtyt.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/STWiOR ETAP III.odt
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-01.2_WSZ_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-02_warunki przyłączenia - szkoła.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-03_warunki zmiana - szkoła.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-04_warunki przyłączenia - sala.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-05_WSZ_2021-12-07_bilans-mocy v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/0-09_WSZ_2021-12-07_bilans-mocy v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-01.1_WSZ_2021-12-07_sch-zas-inwe_A3_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-01.2_WSZ_2021-12-08_sch-zas-istn_A3_v3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-01.3_WSZ_2021-12-20_sch-zas-proj_A3_v3.2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-02_WSZ_2021-12-20_trasy-0ptr_594x420_v.3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-03_WSZ_2021-12-08_trasy-1ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-04_WSZ_2021-12-08_trasy-2ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-05_WSZ_2021-12-08_trasy-3ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-06_WSZ_2021-12-08_trasy-podd_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-07_WSZ_2021-12-08_trasy-sgim_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-08_WSZ_2021-12-08_ośw-part_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-08_WSZ_2021-12-20_ośw-part_594x1100_v3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-09_WSZ_2021-12-08_ośw-1ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-10_WSZ_2021-12-08_ośw-2ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-11_WSZ_2021-12-08_ośw-3ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-12_WSZ_2021-12-08_ośw-podd_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-13_WSZ_2021-12-08_ośw-sgim_914x925_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-14_WSZ_2021-12-08_gn-part_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-14_WSZ_2021-12-20_gn-part_594x1100_v3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-15_WSZ_2021-12-08_gn-1ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-16_WSZ_2021-12-08_gn-2ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-17_WSZ_2021-12-08_gn-3ptr_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-18_WSZ_2021-12-08_gn-podd_594x1100_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-19_WSZ_2021-12-08_gn-sgim_914x925_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-20_WSZ_2021-12-07_lan-0ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-20_WSZ_2021-12-20_lan-0ptr_594x420_v3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-21_WSZ_2021-12-07_lan-1ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-22_WSZ_2021-12-07_lan-2ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-23_WSZ_2021-12-07_lan-3ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-24_WSZ_2021-12-07_lan-podd_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-25_WSZ_2021-12-07_lan-sgim_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-26_WSZ_2021-12-07_poż-0ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-26_WSZ_2021-12-20_poż-0ptr_594x420_v3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-27_WSZ_2021-12-07_poż-1ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-28_WSZ_2021-12-07_poż-2ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-29_WSZ_2021-12-07_poż-3ptr_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-30_WSZ_2021-12-07_poż-podd_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-31_WSZ_2021-12-07_poż-sgim_594x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-32_WSZ_2021-12-07_tablice-RG_297x1000_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-33_WSZ_2021-12-07_tablice-TKU_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-34_WSZ_2021-12-07_tablice-TP01_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-35_WSZ_2021-12-07_tablice-TP02_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-36_WSZ_2021-12-07_tablice-TP11_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-37_WSZ_2021-12-07_tablice-TP12_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-38_WSZ_2021-12-07_tablice-TP21_297x1000_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-39_WSZ_2021-12-07_tablice-TP22_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-40_WSZ_2021-12-07_tablice-TP31_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-41_WSZ_2021-12-07_tablice-TP32_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-42_WSZ_2021-12-07_tablice-TP41_297x800_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-43_WSZ_2021-12-07_tablice-TSG_297x1000_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-44_WSZ_2021-12-07_tablice-TK_297x600_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-45_WSZ_2021-12-07_tablice-TW_297x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-46_WSZ_2021-12-07_tablice-ZKS_297x420_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-47_WSZ_2021-12-07_tablice-RP1_210x297_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-48_WSZ_2021-12-07_lan-schemat_420x297_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/E-49_WSZ_2021-12-07_poż-schemat_420x297_v3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa/ZESTAWIENIE RMS.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- oferta.doc
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ Protokół z wizji lokalnej.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot udostępniający.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- oświadczenie Wykonawcy dot. zatrudnienia.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ- wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP