Postępowanie zakończone 2026-08-05
100/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352695
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załączniki od 7 do 16 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 100.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 100.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Batorego 5 m 7A Pozwolenie konserwatora.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 1 Batorego 5 m 13.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 2 Daszyńskiego 18 m 23.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 3 Złotej Jesieni 11A m 34.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/Cz 4 Centralna 34 m 56.xls
- Inny Załączniki od 7 do 16 do SWZ/DASZYŃSKIEGO_18_m_23_zalecenia_do_wymiany_stolarki_dzwi_wejściowych_do_lokalu (Załącznik - RPW_13368_2026)-3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie