Postępowanie zakończone 2026-08-17
104/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367745
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 1 Krowoderska 56 m 1.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 2 Urzędnicza 52a m 7.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 3 Zyblikiewicza 17 m 5A.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 4 Okólna 3 m 14.xls
- STWiOR Załączniki od 7 do 12 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 104.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 104.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/GAZ/04_ul. Okólna_3_14/01_projekt_Okólna_3_14/2026_04_18_projekt_Okólna_3_14.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/GAZ/04_ul. Okólna_3_14/02_zaświadczenie_Okólna_3_14/2026_04_18_zaświadczenie_Okólna_3_14.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Pozw. Konserw. str. 1.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Pozw. Konserw. str. 2.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Pozw. Konserw. str. 3.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (10).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (11).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (12).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (13).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (1).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (2).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (3).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (4).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (5).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (6).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (7).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (8).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/1 (9).pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Skan PB z pieczatkami/Krowoderska 56 m 1 - projekt.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 12 do SWZ/Pozw. Konserwatorskie/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie