Postępowanie zakończone 2026-08-19
105/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367135
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Cz 1 Zgody 4 m 23.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Cz 2 Szkolne 1 m 70.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Cz 3 Bobrowskiego 14 m 3.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Cz 4 Blachnickiego 7A m 25.xls
- Projekt Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Projekt - ARCH_PAB_ZBK_OKNA+DRZWI_BOBROWSKIEGO_14_3_all.pdf
- STWiOR Załączniki od 7 do 13 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 105.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 13 do SWZ/Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 105.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/18_os._Zgody_4_23/01_projekt_Zgody_4_23/2026_03_12_projekt_Zgody_4_23.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/18_os._Zgody_4_23/02_zaświadczenie_Zgody_4_23/2026_03_12_zaświadczenie_Zgody_4_23.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/18_os._Zgody_4_23/03_konserwator_Zgody_4_23/2026_02_13_MKZ_Zgody_4_23.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/19_os. Szkolne_1_70/01_projekt_Szkolne_1_70/2026_03_12_projekt_Szkolne_1_70.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/19_os. Szkolne_1_70/02_zaświadczenie_Szkolne_1_70/2026_03_12_zaświadczenie_Szkolne_1_70.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/GAZ/19_os. Szkolne_1_70/03_konserwator_Szkolne_1_70/2026_02_13_MKZ_Szkolne_1_70.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13 do SWZ/KONSERWA_opinia_osobiscie_19072025.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie