Postępowanie zakończone 2026-08-21
109/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378504
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków, pow. Kraków, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki od 7 do 14/Cz 1 Sobieskiego 16A m 2.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 14/Cz 2 Albertyńskie 25 m 11.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 14/Cz 3 Kalinowe 2 m 21.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 14/Cz 4 Kamionka 10 m 10.xls
- Przedmiar Załączniki od 7 do 14/Cz 5 Na Stoku 35 m 8.xls
- STWiOR Załączniki od 7 do 14/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 109.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 14/Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 109.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/1_os. Albertyńskie 25_11/2026_05_18_projekt_Albertyńskie_25_11.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/1_os. Albertyńskie 25_11/2026_05_18_zaświadczenie_Albertyńskie_25_11.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/2_os. Kalinowe 2_21/2026_05_06_zaświadczenie_Kalinowe_2_21.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/2_os. Kalinowe 2_21/2026_06_12_projekt_Kalinowe_2_21.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/3_os. Kamionka 10_10/2026_06_11_projekt_Kamionka_10_10.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/3_os. Kamionka 10_10/2026_07_09_zaświadczenie_Kamionka_10_10.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/4_os. Na Stoku 35_8/2026_06_12_projekt_Na_Stoku_35_8.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 14/GAZ/4_os. Na Stoku 35_8/2026_06_12_zaświadczenie_Na_Stoku_35_8.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.