Postępowanie zakończone 2026-08-24
111/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379946
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 1 Na Wzgórzach 15 m 10.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 2 Na Wzgórzach 33 m 27.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 3 Wężyka 15A m 11.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 4 Kolorowe 16 m 107.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 5 Centrum A 2 m 114.xls
- STWiOR Załączniki 7-14 do SWZ/STWiOR pustostany - od 03-08-2026.doc
- SWZ SWZ 111.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki 7-14 do SWZ/7. Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 111.2026.doc
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/5_os. Na Wzgórzach 15_10/2026_05_18_projekt_Na_Wzgórzach_15_10.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/5_os. Na Wzgórzach 15_10/2026_05_18_zaświadczenie_Na_Wzgórzach_15_10.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/6_os. Na Wzgórzach 33_27/2026_05_06_zaświadczenie_Na_Wzgórzach_33_27.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/6_os. Na Wzgórzach 33_27/2026_06_12_projekt_Na_Wzgórzach_33_27.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/7_ul. Wężyka 15A_11/2026_06_12_projekt_Wężyka_15A_11.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/7_ul. Wężyka 15A_11/2026_06_12_zaświadczenie_Wężyka_15A_11.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/8_os. Kolorowe 16_107/2026_04_14_MKZ_os.Kolorowe_16_107.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/8_os. Kolorowe 16_107/2026_06_10_projekt_os.Kolorowe_16_107.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/8_os. Kolorowe 16_107/2026_07_09_zaświadczenie_os.Kolorowe_16_107.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/9_os. Centrum A2_114/2026_04_14_MKZ_os.Centrum A2_114.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/9_os. Centrum A2_114/2026_05_18_projekt_CentrumA2_29.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/9_os. Centrum A2_114/2026_05_18_zaświadczenie_CentrumA2_29.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie