Postępowanie zakończone 2026-08-26
113/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384932
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków, pow. Kraków, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 1 Makowskiego 8 m 11.xls
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 2 Makowskiego 18 m 120.xls
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 3 Miechowity 17 m 47.xls
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 4 Topolowa 10 m 9.xls
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 5 Rzeźnicza 2 m 58.xls
- Przedmiar Załączniki 7 do 15 do SWZ/Cz 6 Wysokie 11 m 11.xls
- Projekt Załączniki 7 do 15 do SWZ/Topolowa 10 m 9/PROJEKT WYMIANY STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ W LOKALU MIESZKALNYM ZNAJDUJ...Y PRZY.pdf
- STWiOR Załączniki 7 do 15 do SWZ/STWiOR pustostany - od 03-08-2026.doc
- SWZ SWZ 113.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki 7 do 15 do SWZ/Umowa_pustostany 17.07.2026 MD.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 113.2026.doc
- Inny Załączniki 7 do 15 do SWZ/Topolowa 10 m 9/Pozwolenie.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie