Postępowanie zakończone 2026-08-20
114/2026 Wykonanie czynności konsultacyjnych oraz z zakresu nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania „Wykonanie robót budowlanych w formule ZiWw zakresie popr. efektyw. energet. budynków”, 2 cz.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389386
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków, pow. Kraków, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Audyt/AUDYT_2025_Józefińska 24a.pdf
- Projekt Audyt/AUDYT_2025_Józefińska 24.pdf
- Projekt PFU/PFU - ul. Józefińska 24 - 22.12.2025.pdf
- Projekt PFU/PFU - ul. Józefińska 24a - 11.08.2025.pdf
- SWZ SWZ 114.2026.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 114.2026.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.