Postępowanie zakończone 2026-08-27
115/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388990
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 1 Topolowa 28 m 25.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 2 Olszańska 12 m 27.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 3 Złotej Jesieni 11A m 29.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 4 Przyzby 7 m 50.xls
- Przedmiar Załączniki 7-14 do SWZ/Cz 5 Koletek 6 m 2a.xls
- STWiOR Załączniki 7-14 do SWZ/STWiOR pustostany - od 03-08-2026.doc
- SWZ SWZ 115.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki 7-14 do SWZ/Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 115.2026.doc
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/01_projekt_Topolowa_28_25/01_projekt_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/02_decyzja_PB_Topolowa_28_25/02_decyzja_PB_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/GAZ/03_konserwator_Topolowa_28_25/03_konserwator_Topolowa_28_25.pdf
- Inny Załączniki 7-14 do SWZ/Pozwolenie Konserwatora.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie