Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
121/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401268
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 1 Urocze 5 m 19.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 2 Centrum A 2 m 29.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 3 Ogrodowe 18 m 1.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 4 Glinik 48 m 1.xls
- STWiOR Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 121.2026.docx
- Wzór umowy Formularze ofertowe 121.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Projektowane postanowienia uowy w spr. zam. publ..doc
Przedmiar robót — 902 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| P1/1 | Wymiana okien zespolonych rozwieranych i uchylno-rozwieranych dwudzielnych na okna z PCW o powierzchni do 2,5m2 | m2 | 5.61000000000000031974423109204508364200592041015625 |
| P1/2 | Wymiana okienka kontaktowego uchylnych jednodzielnych na okna z PCW szyba pojedyncza o powierzchni do 0,6m2 | m2 | 0.479999999999999982236431605997495353221893310546875 |
| P1/3 | Montaż nawiewnika higrosterowalnego | szt | 2 |
| P1/4 | Montaż nakładki parapetu z PCV 200 + 145 cm | szt | 2 |
| P1/5 | Wykucie z muru ościeżnic drewnianych o powierzchni do 2m2 | szt | 4 |
Pokazano 5 z 902 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP