Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
123/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401482
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 1 Smoluchowskiego 4 m 62.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 2 Piastów 31 m 86.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 3 Na Wzgórzach 29 m 30.xls
- Przedmiar Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Cz 4 Pułku Lotniczego 46 m 20.xls
- STWiOR Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/STWiOR.doc
- SWZ SWZ 123.2026.docx
- Wzór umowy Formularze ofertowe 123.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zalączniki od 7 do 12 do SWZ/Projektowane postanowienia uowy w spr. zam. publ..doc
Przedmiar robót — 565 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| P1/1 | Wymiana okien zespolonych rozwieranych i uchylno-rozwieranych dwudzielnych na okna z PCW o powierzchni ponad 2,5m2 | m2 | 7.089999999999999857891452847979962825775146484375 |
| P1/2 | Wymiana drzwi balkonowych na drzwi z PCW | m2 | 2.29000000000000003552713678800500929355621337890625 |
| P1/3 | Dostawa i montaż naświetla PCV (0,9mx0,6m) | m2 | 0.54000000000000003552713678800500929355621337890625 |
| P1/4 | Dostawa i montaż nawieników higrosterowanych do okien PCV o przepływie powietrza 30m3/h | szt | 2 |
| P1/5 | Oczyszczenie parapetów zaokiennych | m2 | 1.4699999999999999733546474089962430298328399658203125 |
Pokazano 5 z 565 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP