Postępowanie zakończone 2026-06-09
125.2026 Wykonanie robót instalacyjnych i budowlanych kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz wymiany nawierzchni w dziedzińcu hotelu Forest przy ul. Jodłowej 13 w Krakowie
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256296
- Zamawiający
- UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIAR 1.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR 2.pdf
- SWZ 125-2026-SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 125-2026 Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny 125-2026 Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia.docx
- Inny 125-2026-SWZ.pdf
- Inny 125-2026- WYNIK.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK A DO SWZ.zip
- Projekt PRZETARG 2/01_projekty/2023.01.19 uzgodnienie ZDMK/Jodłowa ZDMK mapa.pdf
- STWiOR PRZETARG 2/09_STWiOR/STWiORB INFRASTRUKTURA UL. JODŁOWA 17.07.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.01.19 uzgodnienie ZDMK/2023.08.03_Jodłowa zgoda na wejscie w teren ZDMK.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.01.19 uzgodnienie ZDMK/Jodłowa ZDMK pismo.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/2023.05.15 zbiorniki koncepcja-A3.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/2023.05.15 zbiorniki koncepcja.bak
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/2023.05.15 zbiorniki koncepcja.dwg
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/2023.06.05 opinia techniczna konstr/2023.06.05 PRZEGORZAŁY-Opinia_zbiornik_ESDO.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/2023.06.05 PRZEGORZAŁY-Opinia_zbiornik_ESDO.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.05.15 zbiorniki/plot.log
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/KEGW - CAŁOŚĆv2.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/KEGW uzgodnienie jodłowa mapa.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/KEGW uzgodnienie jodłowa pismo.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/DWG Jodłowa mdcp 2023.11.14 + KD 2023.07.13/Jodłowa mdcp 14-11-2022 + KD 13.7.2023.dwg
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/DWG Jodłowa mdcp 2023.11.14 + KD 2023.07.13/Jodłowa mdcp 14-11-2022.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/DWG Jodłowa mdcp 2023.11.14 + KD 2023.07.13/tabela - oswiadczenie.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/OPIS aneks.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/PROFIL aneks (pieczątki).pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/uzgodnienie KEGW aneks.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.06.05 projekt uzgodnienie KEGW/2023.07.24 projekt uzgodnienie KEGW aktualizacja/ZAGOSPODAROWANIE aneks (pieczątki).pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/objaśnienia.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/str tyt_OP.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/tabela.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/tekst.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/zał.1.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/zał.2.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/2023.08.17 opinia geotechniczna/zał.3.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/projekt techniczny/2024.05 PT - Całość.pdf
- Inny PRZETARG 2/01_projekty/projekt techniczny/scan0030.pdf
- Inny PRZETARG 2/02_izolacja_zbiorniki/2024.01.25 projekt arch-bud (1).pdf
- Inny PRZETARG 2/02_izolacja_zbiorniki/2024.01.25 projekt arch-bud.dwg
- Inny PRZETARG 2/03_kanalizacja_sanitarna/naprawy_kanalizacji_Forest_Zinar_30.01.bak
- Inny PRZETARG 2/03_kanalizacja_sanitarna/naprawy_kanalizacji_Forest_Zinar_30.01.dwg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/2024.01.15 projekt-1-100@A2.pdf
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/2024.01.15 projekt.dwg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/1.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20220727_124810.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20220727_124859.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20220727_124906.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20220727_125130.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230804_103134.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230804_103455.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230804_103503.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230804_103606.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230804_103609.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230811_142636.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230811_142644.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230811_142652.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/20230811_142720.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/2.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/3.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/4.jpg
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/Image1_002.png
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/Image7_000.png
- Inny PRZETARG 2/04_dziedziniec_Forest/wizualizacje_zdjecia/Image8_000.png
- Inny PRZETARG 2/05_studnie w terenie/20230818_090559.jpg
- Inny PRZETARG 2/05_studnie w terenie/20240724_095144.jpg
- Inny PRZETARG 2/05_studnie w terenie/20240724_095152.jpg
- Inny PRZETARG 2/05_studnie w terenie/20240724_095208.jpg
- Inny PRZETARG 2/06_decyzje_pozwolenia/Decyzja+projekt.pdf
- Inny PRZETARG 2/07_wytyczne/OPZ_po zmianie.docx
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230804_103143.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230804_103254.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230804_103314.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230804_103335.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230804_103352.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230811_142636.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230811_142706.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230811_142714.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230818_085829.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20230818_085855.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20240807_135352.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20240807_135358.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/20240807_135419.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/IMG_20230419_083306.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/IMG_20230424_100532.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/IMG_2334.jpg
- Inny PRZETARG 2/08_fot_/IMG_2335.jpg
- Inny PRZETARG 2/KOSZTORYSY_aktualizacja/IMG_9832.jpg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
- Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego na oświetlenie ledowe w wybranych salach dydaktycznych budynku Collegium Broscianum, ul. Grodzka 52, 31-044 Kraków.
- Wykonanie remontu dachu budynku głównego, oraz wykonanie zadaszeń nad istniejącymi drzwiami w dziedzińcu w budynku Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12 w Krakowie
- Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego na oświetlenie ledowe w wybranych salach dydaktycznych budynku Collegium Broscianum, ul. Grodzka 52, 31-044 Kraków.
- Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego świetlówkowego na oświetlenie ledowe w pomieszczeniach WZiKS w budynku przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 w Krakowie – ETAP III.
- 141-2026 Wyłonienie Wykonawcy do świadczenia usług eksploatacji kotłowni gazowych i olejowych w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego w latach 2026–2029 (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).