Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411305
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- 45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt decyzje/AU-01-2.6740.1.8.2026.MMN_decyzja_pozwolenia_na_roboty_budowlane_PnB_18-02-2026-11.57_2026.02.18.12.08_sig.pdf
- Projekt decyzje/pismo_kat._670_27-02-2026-14.03_2026.02.27.14.18_sig.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 A-B.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 PZT.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PW/PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 A-B PW.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PW/PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 PZT PW.pdf
- Projekt projekt/Architektura/PW/PDF/Dunajewskiego 5 opis 10-11-2025 ZAŁĄCZNIKI PW.pdf
- Projekt projekt/Geologia/KR_Dunajewskiego_winda_merged.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PT MK - Dunajewskiego - Opis.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PT MK - Dunajewskiego - Opis - str. tytułowa.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PT MK - Dunajewskiego - Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PT MK - Dunajewskiego - Oświadczenie projektanta sprawdzającego.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/3. Opis/PT MK - Dunajewskiego - Opis.docx
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/3. Opis/PT MK - Dunajewskiego - oświadczenie projektanta.docx
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/3. Opis/PT MK - Dunajewskiego - oświadzcenie projektanta sprawdzającego.docx
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/3. Opis/PT MK - Dunajewskiego - str. tytułowa.doc
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PW MK - Dunajewskiego - Opis.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PW MK - Dunajewskiego - Opis - str. tytułowa.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PW MK - Dunajewskiego - Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PW MK - Dunajewskiego - Oświadczenie projektanta sprawdzającego.pdf
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/3. Opis/PW MK - Dunajewskiego - Opis.docx
- Projekt projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/3. Opis/PW MK - Dunajewskiego - oświadczenie projektanta.docx
- Projekt projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/OPIS PT.pdf
- Projekt projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/OPIS PW.pdf
- Projekt projekt/Konstrukcje/PDF/Dunajewskiego_ekspertyza.pdf
- Projekt projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PT-K-00-Opis techniczny.pdf
- Projekt projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PT-K-01-Rzuty konstrukcji - Deskowanie szybu windowego oraz wzmocnienia istniejącej konstrukcji.pdf
- Projekt projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PW-K-01-Zbrojenie szybu windowego.pdf
- Projekt projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PW-K-02-Zbrojenie płyt i szczegółów.pdf
- STWiOR STWiORB/531 STWiOR Dunajewskiego 5.pdf
- STWiOR STWiORB/PT_PW_STWiOR_CO.pdf
- STWiOR STWiORB/PT_PW_STWiOR_WOD-KAN.pdf
- STWiOR STWiORB/PW MK - Dunajewskiego - STWiORB.pdf
- SWZ SWZ 128.2026.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny decyzje/pozwolenie konserwatorskie - ostateczne.pdf
- Inny Formularze ofertowe 128.2026.doc
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 01 ZAGOSPODAROWANIE (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 10 ELEWACJE 2 (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 1 rzut piwnic (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 2 rzut PARTERU (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 3 rzut 1 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 4 rzut 2 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 5 rzut 3 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 6 rzut 4 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 7 rzut DACHU (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony 8 PRZEKRÓJ A-A (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PB/Projekt PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PB zatwierdzony przez 9 ELEWACJE 1 (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 01 ZAGOSPODAROWANIE (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 10 ELEWACJE 2 (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 1 rzut piwnic (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 2 rzut PARTERU (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 3 rzut 1 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 4 rzut 2 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 5 rzut 3 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 6 rzut 4 PIĘTRA (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 7 rzut DACHU (1).pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 8 PRZEKRÓJ A-A B-B.pdf
- Inny projekt/Architektura/PW/PDF/DUNAJEWSKIEGO 5 PW 9 ELEWACJE 1 (1).pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/B. Nogieć - uprawnienia + izba 2025.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/B. Nogieć - uprawnienia + izba 2026.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PT MK - Dunajewskiego - rys. elektryczne.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/Z. Leśniak - uprawnienia + izba 2025.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PT MK - Dunajewskiego/2. Pdf/Z. Leśniak - uprawnienia + izba 2026.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/B. Nogieć - uprawnienia + izba 2025.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/B. Nogieć - uprawnienia + izba 2026.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/PW MK - Dunajewskiego - rys. elektryczne.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/Z. Leśniak - uprawnienia + izba 2025.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/2. Pdf/Z. Leśniak - uprawnienia + izba 2026.pdf
- Inny projekt/Instalacje elektryczne/PW MK - Dunajewskiego/3. Opis/PW MK - Dunajewskiego - str. tytułowa.doc
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/PT CO1.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/PT CO2.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/PT CO3.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/PT D1.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PT/PDF/PT D2.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/PW CO1.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/PW CO2.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/PW CO3.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/PW D1.pdf
- Inny projekt/Instalacje sanitarne/PW/pdf/PW D2.pdf
- Inny projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PT-K-01-SPEC.pdf
- Inny projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PW-K-01-SPEC.pdf
- Inny projekt/Konstrukcje/PDF/DUN-PW-K-02-SPEC.pdf
- Inny projekt/MDCP/MDCP.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP