Postępowanie zakończone 2026-06-09
65/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258279
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/12_os. Jagiellońskie_27_78/01_projekt_Jagiellońskie_27_78/2026_03_27_projekt_Jagiellońskie_27_78.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/13_os. Jagiellońskie_5_74/01_projekt_Jagiellońskie_5_74/2026_03_27_projekt_Jagiellońskie_5_74.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/14_os. Na Skarpie_59_35/01_projekt_Na Skarpie_59_35/2026_03_26_projekt_Na Skarpie_59_35.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/17_os. Sportowe_26_55/01_projekt_Sportowe_26_55/2026_03_26_projekt_Sportowe_26_55.pdf
- STWiOR Załączniki od 7 do 13/8. STWiOR pustostany.doc
- SWZ SWZ 65.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 13/7. Umowa_pustostany.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 65.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 13/10. Cz 2 Jagiellońskie 5 m 74.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/11. Cz 3 Sportowe 26 m 55.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/12. Cz 4 Na Skarpie 59 m 35.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/12_os. Jagiellońskie_27_78/02_zaświadczenie_Jagiellońskie_27_78/zaświadczenie Jagiellońskie 27 m 78.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/13_os. Jagiellońskie_5_74/2026_03_27_zaświadczenie_Jagiellońskie_5_74.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/14_os. Na Skarpie_59_35/02_zaświadczenie_Na Skarpie_59_35/2026_03_26_zaświadczenie_Na Skarpie_59_35.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/14_os. Na Skarpie_59_35/03_konserwator_Na Skarpie_59_35/2026_03_02_konserwator_Na Skarpie_59_35.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/17_os. Sportowe_26_55/02_zaświadczenie_Sportowe_26_55/2026_03_26_zaświadczenie_Sportowe_26_55.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/17_os. Sportowe_26_55/03_konserwator_Sportowe_26_55/2026_03_02_konserwator_Sportowe_26_55.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/9. Cz 1 Jagiellońskie 27 m 78.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie