Postępowanie zakończone 2026-06-12
66/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265010
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/02_ul. Okólna_5_85/01_projekt_Okólna_5_85/2026_04_18_projekt_Okólna_5_85.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/03_ul. Okólna_3_90/01_projekt_Okólna_3_90/2026_04_18_projekt_Okólna_3_90.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/05_ul. Okólna_28_2/01_projekt_Okólna_28_2/2026_04_18_projekt_Okólna_28_2.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/20_ul. Radosna_7-9_35/01_projekt_Radosna_7-9_35/2026_04_21_projekt_Radosna_7-9_35.pdf
- Projekt Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/20_ul. Radosna_7-9_35/03_konserwator_Radosna_7-9_35/2026_03_30_konserwator_Radosna_7-9_35.pdf
- STWiOR Załączniki od 7 do 13/8. STWiOR pustostany.doc
- SWZ SWZ 66.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki od 7 do 13/7. Umowa_pustostany.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 66.2026.doc
- Inny Załączniki od 7 do 13/10. Cz 2 Okólna 28 m 2.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/11. Cz 3 Okólna 3 m 90.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/12. Cz 4 Radosna 7-9 m 35.xls
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/02_ul. Okólna_5_85/02_zaświadczenie_Okólna_5_85/2026_04_18_zaświadczenie_Okólna_5_85.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/03_ul. Okólna_3_90/02_zaświadczenie_Okólna_3_90/2026_04_18_zaświadczenie_Okólna_3_90.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/05_ul. Okólna_28_2/02_zaświadczenie_Okólna_28_2/2026_04_18_zaświadczenie_Okólna_28_2.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/13. Dokumentacja - gaz/20_ul. Radosna_7-9_35/02_zaświadczenie_Radosna_7-9_35/2026_04_21_zaświadczenie_Radosna_7-9_35.pdf
- Inny Załączniki od 7 do 13/9. Cz 1 Okólna 5 m 85.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie